Trwa ładowanie...
19-02-2010 14:58

Nowe odcinki "Kiepskich"!

Nowe odcinki "Kiepskich"!Źródło: Polsat
d3jfc53
d3jfc53

[

]( http://www.efakt.pl )
Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" aż kipią od nowych pomysłów! Widzów czeka ogromna dawka humoru, zaskakujące zwroty akcji, nowi bohaterowie. Jedno jest pewne - nikt nie będzie się nudził!

d3jfc53

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” aż kipią od nowych pomysłów! Widzów czeka ogromna dawka humoru, zaskakujące zwroty akcji, nowi bohaterowie. Jedno jest pewne – nikt nie będzie się nudził!

Ferdek (Andrzej Grabowski)
skonstruuje maszynę do odchudzania, wybierze się w podróż w zaświaty, spełni się też jego wielkie marzenie: dostanie główną rolę w filmie. Sporo będzie się też działo u jego sąsiadów, np. w Paździochu (Ryszard Kotys)
obudzi się... druga osobowość.

Gwiazdorski świat – W każdej kolejnej serii odcinków poznajemy trochę inne oblicza naszych bohaterów, ponieważ mają zupełnie inne przygody i znajdują się w nowych okolicznościach. Zmienia się Polska, zmieniają się czasy, co na pewno ma jakiś wpływ na rodzinę Kiepskich.

Jedno jest pewne: cokolwiek by się działo, Ferdek i tak żadnej pracy nie podejmie, ponieważ w tym kraju nie ma zajęcia dla ludzi z jego wykształceniem – śmieje się Patrick Yoka, reżyser serialu. W nowej serii gościnnie wystąpi wiele gwiazd, m.in. Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski czy Michał Koterski. – Natomiast w jednym z odcinków, kiedy Paździoch i Ferdek za pomocą starego odbiornika telewizyjnego przeniosą się w świat szklanego ekranu i będą chcieli stworzyć swoją telewizję marzeń, zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Ewę Skibińską, Olę Zienkiewicz i Łukasza Płoszajskiego – zdradza Anna Skowrońska, kierownik produkcji.

d3jfc53

W krzywym zwierciadle
„Świat według Kiepskich” jest swego rodzaju krzywym zwierciadłem, w którym Polacy mogą się przejrzeć. Naśmiewa się z naszych narodowych wad i przywar. Co jest największym atutem serialu?

– Nakręciliśmy ponad trzysta odcinków i nigdy dwa razy nie powtórzyliśmy tego samego pomysłu. Za każdym razem, kiedy widz zasiada do oglądania „Świata według Kiepskich”, nie ma pojęcia, co zobaczy. Raz będzie to czarna komedia z elementami horroru, a jeszcze innym razem kameralna historia, której tematem jest mniej lub bardziej celna refleksja nad współczesnością. Poza wyrazistymi postaciami, świetnie granymi przez naszych aktorów, na pewno wyróżnia nas niepoprawność polityczna, albowiem można nam wszystko zarzucić, tylko nie hipokryzję – opowiada nam Patrick Yoka.

Wszystkie dotychczasowe odcinki „Kiepskich” powstały w studiu telewizyjnym pod Wrocławiem. Tym razem ekipa nakręciła 16 nowych, które widzowie zobaczą już w marcu.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Piękna aktorka znów w serialu

d3jfc53

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jfc53