Trwa ładowanie...

Nowe muzyczne show w Polsacie!

Nowe muzyczne show w Polsacie!Źródło: AKPA
d1z3m0q
d1z3m0q

Już w marcu na antenie Telewizji POLSAT pojawi się nowy muzyczny show Must Be The Music- Wygra Muzyka. Telewizja POLSAT od samego początku postawiła na śpiew i muzykę.

Pierwsza edycja „Idola” w 2002 roku stała się prawdziwą rewolucją na rynku muzycznym. Kolejne cztery edycje przyniosły scenie muzycznej takie gwiazdy, jak: Monika Brodka, Ewelina Flinta, Szymon Wydra czy Ania Dąbrowska. Także laureaci kolejnych ośmiu edycji Sopot TOPtrendy Festiwal, m.in.: Sistars, Zakopower, Bracia czy Volver, dzięki naszej stacji przebojem weszli na rynek muzyczny.

Muzyczne talent show Must Be The Music- Wygra Muzyka powstanie na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów, należącej do Ruperta Murdocha. Shine dystrybuuje ponad trzy tysiące godzin wysokiej jakości programów do ponad 150 krajów na świecie.

W brytyjskiej wersji programu w jury zasiedli: Jamie Cullum - kompozytor, wokalista muzyki pop, twórca wielkiego przeboju „Everlasting Love”, Sharleen Spiteri- była wokalistka znanej również w Polsce grupy Texas, z którą wydała 9 albumów, Dizzee Rascal- angielski raper i producent muzyczny, który w 2010 wraz z Shakirą nagrał przebój „Loca”.

Telewizja POLSAT postawiła na nowoczesność i nowe media. Must Be The Music- Wygra Muzyka to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/wygra muzyka, do którego dostęp będą mieć nie tylko zalogowani użytkownicy, będzie można obejrzeć wszystkie występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki. Będzie też oczywiście można umieszczać komentarze. W ten sposób powstanie swego rodzaju „lista przebojów” Must Be The Music – Wygra Muzyka.

d1z3m0q

Program Must Be The Music – Wygra Muzyka stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Dlatego szukamy zespołów pop, soul, rock, blues, folk, metal, wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens. Must Be The Music – Wygra Muzyka jest nowatorski w stosunku do innych talent show, gdyż daje szansę wykonawcy stać się znanym nie tylko w telewizji, ale i w Internecie od pierwszych minut programu.

Program poprowadzi Maciek Rock, od czasów Idola kochany przez publiczność Polsatu za humor i profesjonalizm. W jury programu zasiądą znane gwiazdy muzyki, autorytety o wielkiej charyzmie. Jednym z jurorów programu będzie Adam Sztaba, muzyk, który na scenie muzycznej spotkał się ostatnio ze Stingiem, Ditą von Teese czy Michaelem Boltonem. Adam Sztaba to profesjonalizm, klasa i wielki talent.

Telewizja POLSAT stara się wyjść naprzeciw wszystkim tym, którym w duszy gra muzyka, dlatego pierwsze castingi już w styczniu odbędą się aż w dziesięciu miastach w Polsce. Czekamy na nowe talenty i nowych idoli!

d1z3m0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3m0q