Trwa ładowanie...

Nominacje do Emmy dla programów emitowanych na FOX Life

Nominacje do Emmy dla programów emitowanych na FOX LifeŹródło: AMC Network
d3h35fh
d3h35fh

Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Które produkcje z oferty FOX Life znalazły się w gronie wybrańców, mających szanse na wygranie tej nagrody?

Podobnie jak w zeszłym roku na szczycie znalazł się „Mad Men”, którego uznaje się już powszechnie za kultowy. Zdobył do tej pory 2 nagrody Emmy oraz 4 Złote Globy i kilkadziesiąt innych nagród filmowych. Tym razem otrzymał 14 nominacji w tym aż w 5 głównych kategoriach:

• Najlepszy serial dramatyczny
• Najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu dramatycznym – John Hamm
• Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym - January Jones
• Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym - John Slattery
• Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym - Elisabeth Moss
i Christina Hendricks

Serial „Mad Men” to kontrowersyjny dramat o tym, jak umiejętnie sprzedaje się kłamstwo. Akcja toczy się w Nowym Jorku w roku 1960. Opowiada o życiu bezlitośnie konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej na Madison Avenue.

d3h35fh

Jego bohaterowie żyją w świecie zdominowanym przez manipulację i walkę o władzę, w którym bezwzględne dążenie do wypromowania produktów staje się formą sztuki. Zaabsorbowani, nie zauważają nawet, kiedy ich własne życia także stają się towarem na sprzedaż.

O miano Najlepszego serialu dramatycznego będzie również walczyła produkcja ”Czysta krew”. Serial stworzony przez pomysłodawcę hitowego serialu „Sześć stóp pod ziemią” odkrywa przed widzami świat, w którym wampiry wychodzą z ukrycia, gdyż teraz mogą żywić się syntetyczną krwią zamiast ludzkiej. Ich obecność w codziennym życiu jednego z miasteczek Luizjany budzi sprzeciw mieszkańców. Jednak nawet to nie przeszkadza niewinnej kelnerce zakochać się ze wzajemnością w wampirze Billim Comptonie. Dziewczyna posiada też niezwykłą umiejętność czytania w ludzkich myślach.

Telewizyjna superprodukcja „So you think you can Dance” zdobyła nominację w kategorii Charakteryzacja w serialu lub odcinku specjalnym kręconym wieloma kamerami (naturalna). Reality show „Myślisz, że umiesz tańczyć?” sprawił, że świat porusza się w nowym rytmie. Uczestnicy programu walczą o tytuł najlepszego tancerza Ameryki. Co tydzień łączeni są z innym partnerem, dzięki czemu można sprawdzić, jak sobie radzą ze zmianami oraz jak wypadają w różnych stylach – od salsy po hip hop, od jazzu do baletu. W kolejnych odcinkach jurorzy eliminują dwie pary, które widzowie uznają za najsłabsze. Dzieje się tak, dopóki na parkiecie nie zostaje tylko czworo tancerzy. Tylko jedna osoba zdobędzie główną nagrodę.

Obecnie na FOX Life widzowie mogą oglądać trzeci sezon programu „Myślisz, że umiesz tańczyć?” od poniedziałku do piątku o godz. 9.55 i 15.20.

d3h35fh

W kategorii najlepszy serial komediowy nominacje otrzymały 2 seriale do emisji których FOX International Channels nabył niedawno prawa: „Modern Family” oraz „Glee”, który w sumie zdobył 19 nominacji. Serial cieszy się ogromnym powodzeniem za oceanem.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3h35fh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h35fh