Trwa ładowanie...
simpsonowie
23-03-2011 08:32

Najnowsze hity trafiają do Polski

Najnowsze hity trafiają do PolskiŹródło: AFP
dfe49zq
dfe49zq

Jakie seriale trafią już w kwietniu na antenę stacji FOX i FOX Life? Zapraszamy na krótki przegląd. Widzowie zobaczą trzeci sezon serialu "Herosi". Obsypany licznymi nagrodami serial Tima Kringa Hereos - epicki dramat o losach zwyczajnych ludzi, którzy odkrywają swoje nadzwyczajne zdolności – powraca na FOX z trzecim sezonem.

Rozpocznie on nowy rozdział czarnych charakterów, w którym rozważania na temat natury dobra i zła, przeplatają się z walką z bandą łotrów, która zostaje zesłana na świat. W trzecim sezonie główną bohaterką staje się Angela Pertelli, grana przez Cristinę Rose.

"Simpsonowie" to uwielbiana na całym świecie rodzina z serialu animowanego The Simpsons, stworzonego przez nagrodzonego Emmy Matta Groeninga. The Simpsons został uznany zarówno przez krytyków jak i fanów, za jeden z najprawdziwszych i najbardziej prześmiewczych obrazów amerykańskiej rodziny.

dfe49zq

W serialu "Weeds", sprzedająca trawkę samotna matka Nancy Botwin (Mary-Louise Parker), to chodząca katastrofa. Na szczęście jej talent do manipulowania przyjaciółmi, rodziną a nawet prawem, pozwala jej poradzić sobie w różnych sytuacjach. Im trudniejsza wydaje się sytuacja, tym bardziej desperackie kroki jest gotowa podjąć Nancy– niezależnie od tego, kogo będzie musiała za sobą pociągnąć…

Po raz pierwszy w Polsce będzie również okazja zobaczyć drugi sezon serialu "Listener". Seria emitowana będzie na kanale FOX Life. Toby Logan (Craig Olejnik – The Timekeeper, Runaway) to 30-letni ratownik medyczny, który ma tajemnicę: umie czytać w myślach. Do tej pory ukrywał tę umiejętność, obawiając się, że jego telepatyczne zdolności oznaczają chorobę psychiczną. Ale wraz z upływem czasu potrafi coraz więcej i zaczyna wierzyć, że te zdolności są wyjątkowe. Zdaje sobie sprawę z tego, iż w rzeczywistości przekleństwo jest darem.

Zobacz także:

dfe49zq

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

dfe49zq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfe49zq