Trwa ładowanie...

Nagrody Emmy: Anthony Bourdain uhonorowany pośmiertnie przez akademię

Tegoroczna gala wręczenia nagród Emmy była wyjątkowa, bo to już 70. edycja. Obyło się bez większych zaskoczeń, z jednym wyjątkiem. Akademia postanowiła uhonorować zmarłego w 2018 r. szefa kuchni i gospodarza programów telewizyjnych, Anthony'ego Bourdaina.

Nagrody Emmy: Anthony Bourdain uhonorowany pośmiertnie przez akademięŹródło: Materiały prasowe
d1y2vho
d1y2vho

Kucharz został pośmiertnie nagrodzony sześcioma statuetkami. Pięć z nich to nagrody za program "Miejsca nieznane” ("Parts Unknown"), a jedna za "Anthony Bourdain: Explore Parts Unknown” Tej jesieni stacja CNN emituje ostatni, 12. sezon programu z udziałem gwiazdy.

Prócz "Miejsc Nieznanych" Bourdain był autorem "Bez Rezerwacji". Jako juror występował w brytyjskiej i amerykańskiej edycji programu "The Taste”. Cieszył się nie tylko sympatią widzów ale również uznaniem wśród kulinarnej socjety.

Ciało Anthony'ego Bourdaina zostało znalezione 8 czerwca b.r. w pokoju hotelowym w Strasbourgu we Francji. Prokuratura okręgu Colmar uznała, że mężczyzna powiesił się w łazience pokoju hotelowego. W ostatnich dniach pracował tam nad kolejnym odcinkiem programu "Miejsca Nieznane". Motywy samobójstwa Bourdaina pozostały nieznane.

Przyczyny śmierci Anthony'ego Bourdaina

d1y2vho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2vho