WP

Nagrody Emmy: Anthony Bourdain uhonorowany pośmiertnie przez akademię

Tegoroczna gala wręczenia nagród Emmy była wyjątkowa, bo to już 70. edycja. Obyło się bez większych zaskoczeń, z jednym wyjątkiem. Akademia postanowiła uhonorować zmarłego w 2018 r. szefa kuchni i gospodarza programów telewizyjnych, Anthony'ego Bourdaina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amerykańska gwiazda odebrała sobie życie w czerwcu b.r.
Amerykańska gwiazda odebrała sobie życie w czerwcu b.r. (Materiały prasowe)
WP

Kucharz został pośmiertnie nagrodzony sześcioma statuetkami. Pięć z nich to nagrody za program "Miejsca nieznane” ("Parts Unknown"), a jedna za "Anthony Bourdain: Explore Parts Unknown” Tej jesieni stacja CNN emituje ostatni, 12. sezon programu z udziałem gwiazdy.

Prócz "Miejsc Nieznanych" Bourdain był autorem "Bez Rezerwacji". Jako juror występował w brytyjskiej i amerykańskiej edycji programu "The Taste”. Cieszył się nie tylko sympatią widzów ale również uznaniem wśród kulinarnej socjety.

To jej Bourdain oddał serce

WP

*Ciało Anthony'ego Bourdaina zostało znalezione 8 czerwca b.r. w pokoju hotelowym w Strasbourgu we Francji. Prokuratura okręgu Colmar uznała, że mężczyzna powiesił się w łazience pokoju hotelowego. W ostatnich dniach pracował tam nad kolejnym odcinkiem programu "Miejsca Nieznane". Motywy samobójstwa Bourdaina pozostały nieznane. *

Przyczyny śmierci Anthony'ego Bourdaina

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP