Rozrywka"Must be the music": Program znika z anteny

"Must be the music": Program znika z anteny

"Must be the music": Program znika z anteny
Źródło zdjęć: © AKPA

13.06.2016 17:58, aktual.: 25.05.2017 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program był emitowany od 2011 do 2016 roku i w końcu znika z anteny.

Nie będzie kolejnej edycji "Must Be The Music", poinformował portal buissnessinder.com.pl. Taką decyzję stacji podejrzewano już w momencie, gdy w finale 11 sezonu nie ogłoszono następnego castingu.

- Program przez kilka lat cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy jednak, że jesienią zaproponujemy widzom coś innego, a "Tylko muzyka" być może jeszcze kiedyś powróci na antenę – powiedział portalowi rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.

Nie podał jednak konkretnego powodu zdjęcia programu z anteny. Oficjalnie – format został wystarczająco wyeksploatowany. "Must be the music" było jednak swoistym fenomenem w telewizji. Doczekał się jedenastu edycji i był nadawany bez większych przerw zarówno w jesiennych, jak i wiosennych ramówkach, podczas gdy konkurencyjne programy realizowały jedną edycję w roku.

W kuluarach mówiło się jednak, że coraz trudniej było znaleźć nowych interesujących artystów, a pojawiało się coraz więcej tych, którzy nie osiągnęli sukcesów w innych talent-show. Programowi spadła także oglądalność. 11. edycję „Tylko muzyki”, emitowaną od marca do maja br., śledziło średnio 2 mln widzów. Było to 280 tys. widzów mniej niż miała 9. seria, emitowana wiosną zeszłego roku Pierwszą edycję show, którą oglądać można było wiosną 2011 roku, w telewizji oglądało 3,42 mln osób. Program ma jesienią zastąpić nowy format. Nie wiadomo jednak jeszcze, jakiego rodzaju będzie to show.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także