Trwa ładowanie...
d4mz3wu
"Mów mi mistrzu": co wydarzy się w piątym odcinku?

"Mów mi mistrzu": co wydarzy się w piątym odcinku?

Joanna Koroniewska, Adam Fidusiewicz, Bartek Kasprzykowski wezmą udział w niezwykłej grze. W ciemnym pomieszczeniu zostaną poddani szczególnej metamorfozie. Następnie, odpowiednio przebrani i ucharakteryzowani, wystąpią w scenkach odgrywanych przez aktorów. Trudność polega na tym, że do momentu wyjścia na scenę nie będą wiedzieć, jak wyglądają, jaką postać przyjdzie im zagrać, ani co obejmuje scenariusz. Na oczach publiczności przyjdzie się im zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Co czeka gwiazdy w 5. odcinku "Mów Mi Mistrzu"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4mz3wu

Joanna Koroniewska wcieli się w rolę bezwzględnej pani kapitan pirackiego statku. Podwładni przyprowadzą przed jej oblicze jeńca, który dysponuje informacjami o miejscu ukrycia cennego skarbu. Pani kapitan będzie musiała wyciągnąć z niego tę wiedzę używając groźby, podstępu i uroku osobistego. Jak wybrnie z tego zadania?

Adam Fidusiewicz zostanie asystentem ekscentrycznego profesora – konstruktora androidów. Weźmie udział w prezentacji najnowszego produktu: kobiety- robota. Podczas pełnej zwrotów akcji okaże się jednak, że nie wszyscy są tymi, za kogo się podają.

d4mz3wu

Bartek Kasprzykowski pojawi się w roli Dżina, którego przez przypadek przywoła niczego nie spodziewająca się pani domu. Czy nasz gość będzie w stanie spełnić wszystkie jej życzenia?

Emisja "Mów mi mistrzu" w piątek o godz. 22:20 w TVP2. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu