RozrywkaMonika Zamachowska wykpiła na wizji młodą matkę. "Jest pani fabryką mleka"

Monika Zamachowska wykpiła na wizji młodą matkę. "Jest pani fabryką mleka"

Monika Zamachowska wykpiła na wizji młodą matkę. "Jest pani fabryką mleka"
Źródło zdjęć: © Screen TVP

27.10.2017 20:20, aktual.: 28.10.2017 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnimi czasy internet żyje tematem długiego karmienia piersią. W mediach społecznościowych wiele kobiet zachwala taki sposób na macierzyństwo. Niedawno tematem zajęło się "Pytanie na śniadanie". Niestety, Monika Zamachowska, jedna z prowadzących, po raz kolejny pokazała brak klasy i kąśliwie komentowała wypowiedzi swoich rozmówczyń. Przesadziła?

Gościem programu śniadaniowego były: konsultantka laktacyjna oraz dwie kobiety, z których jedna karmiła dziecko piersią do 5 roku życia. Kiedy matka mówiła, że dzięki karmieniu piersią łatwiej było jej znieść pewną dolegliwość, Zamachowska miała na twarzy wymalowane zdziwienie. Wreszcie nie wytrzymała i w swoim stylu przedstawiła inny punkt widzenia.

- Jak ja miałam zapalenie piersi, to mój syn nic nie mógł wyciągnąć, skończyłam w szpitalu z 40 stopniami gorączki - powiedziała Zamachowska.

Dalej było już tylko gorzej. Kiedy kobieta powiedziała, że karmienie młodszej córki przebiegało z pewnymi problemami, dziennikarka przerwała jej wypowiedź i stwierdziła, że była "fabryką mleka przez siedem lat". Na koniec Zamachowska podziękowała mężowi swojego rozmówcy, ciesząc się, że "przeżył tę rozmowę, zachowując godność". Co sądzicie o jej zachowaniu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)
Zobacz także