Trwa ładowanie...

Monika Richardson wystąpi w "Tancerzach"

Share
Monika Richardson wystąpi w "Tancerzach"
Źródło: AKPA
d1coccp

Prezenterka TVP 2 Monika Richardson wystąpi w nadawanym w tej stacji serialu obyczajowym "Tancerze". Pomysł na zatrudnienie Richardson w fabularnej produkcji zrodził się po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" TVN-u, którego prezenterka jest uczestniczką.

Podczas emitowanego w minioną niedzielę programu jedna z jurorek Beata Tyszkiewicz zapytała, dlaczego serial "Tancerze" jest kręcony bez uczestników obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". To sprawiło, że producenci zdecydowali się zadzwonić do Richardson z propozycją zagrania w serialu, a prezenterka się zgodziła.

Monika Richardson wcieli się w postać ciotki jednej z bohaterek. Jak zapewniają producenci, w serialu także będzie tańczyć. Ma pojawić się jeszcze w pierwszej serii produkcji, która nadawana jest obecnie w soboty o 20.00 na antenie TVP 2.

"Tancerze" opowiadają o losach uczniów i nauczycieli wrocławskiej szkoły sztuk scenicznych. Produkcja oparta jest na hiszpańskim formacie, którym powstał na podstawie amerykańskiego hitu "Sława". W serialu grają m.in.: Katarzyna Glinka, Magdalena Walach, Natalia Lesz, Mirosław Baka i Marcin Dorociński. Reżyserują Bruce Parramore i Barbara Borkała.

d1coccp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1coccp
d1coccp