Trwa ładowanie...

Monika Olejnik: Zawsze pierwsza

Monika Olejnik: Zawsze pierwszaŹródło: AKPA
d36wjni
d36wjni

Dziennikarka Monika Olejnik od ponad dwudziestu lat utrzymuje się na szczycie. Jak sama przyznaje, silną pozycję w środowisku zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy. "-We wszystkim starałam się być pierwsza" - mówi dziennikarka.

Dziennikarka swą karierę rozpoczynała w radiowej Trójce. Pracowała jako reporterka i właśnie tam zyskała pierwsze szlify w zawodzie. Niedługo potem rozpoczęła romans z telewizją i tam już została. Nie zrezygnowała jednak z radia: dziś prowadzi audycję w Radiu Zet.

Olejnik przyznaje, że od lat swój dzień zaczyna o 5.30, a kończy "rzadko przed północą." W radiu często zdarzało się, że całe noce spędzała na montażu. Jednak dziennikarka przyznaje, że w swojej pracy ciągle odnajduje pasję i kocha to, co robi.

W tej pracy nic nie jest takie samo i to jest fascynujące! 20 lat temu Donald Tusk był posłem z kręconą blond czupryną, dziś jest premierem. Od lat obserwuję, jak się zmienia. Zresztą nie tylko on. Kiedyś myliłam braci Kaczyńskich, dziś mi się to nie zdarza" - mówi dziennikarka w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Olejnik przyznaje, że ciągle ma dużo energii i nowych pomysłów w głowie i że być może niedługo w książce spisze swoje zawodowe wzloty i upadki.

d36wjni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36wjni