Trwa ładowanie...

"Moda na sukces" za darmo w internecie

Share
"Moda na sukces" za darmo w internecie
Źródło: CBS
d2nm935

TVP rozpoczęła udostępnianie w internecie serialu "Moda na sukces", emitowanego na antenie TVP 1. Kolejne odcinki tej amerykańskiej opery mydlanej oglądać można na stronie modanasukces.tvp.pl zaraz po ich emisji w Jedynce.

- Serial jest uznawany za kultowy, ma wielu fanów także wśród internautów, których aktywność widać na forach, blogach i serwisach społecznościowych - tłumaczy przyczyny wprowadzenia "Mody na sukces" do internetu Daniel Jabłoński, p.o. rzecznik prasowy TVP. Ta aktywność prowadziła dotychczas m.in. do tego, że fani nielegalnie wgrywali kolejne odcinki swojego ulubionego serialu na portal YouTube.

Od minionego poniedziałku kolejne epizody opery mydlanej mogą oni już całkiem legalnie obejrzeć w serwisie tvp.pl. Odcinki dostępne są tam w formie streamingu przez 15 dni po ich emisji w TVP 1. Oglądać mogą je jednak wyłącznie mieszkańcy terytorium Polski.

d2nm935

W przeciwieństwie do polskich seriali, które portal tvp.pl udostępnia za opłatą, "Moda na sukces" w internecie emitowana jest za darmo, a serwis komercjalizowany ma być dzięki reklamom. Oprócz odcinków na stronie modanasukces.tvp.pl można znaleźć również informacje o bohaterach serialu, streszczenia epizodów, zdjęcia i elementy interaktywne.

"Moda na sukces" to pierwszy serial zagraniczny udostępniany na stronach Telewizji Polskiej, ale - jak zapewnia rzecznik TVP - nie ostatni. - Pracujmy nad rozszerzeniem naszej oferty serialowej w internecie. O szczegółach będziemy informować w swoim czasie - mówi nam Jabłoński.

Serial "Moda na sukces" jest nadawany w TVP 1 od poniedziałku do soboty ok. godz. 16.00 i 16.25. Opera mydlana jest obecna na antenie Jedynki od 1994 roku, zaś w USA produkcja nadawana jest nieprzerwanie już od 22 lat.

d2nm935

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nm935
d2nm935