Miłość na planie "Kryminalnych"

Miłość na planie "Kryminalnych"

04.01.2007 00:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawdziwa miłość szuka trudnych dróg. Wie o tym doskonale Basia (Magda Schejbal)
. Na początku niecałkiem świadomie, później - z coraz większą pewnością, zaczyna patrzeć na swojego partnera z pracy - Marka Brodeckiego, jako na „tego” mężczyznę.

Marek nie jest jednak łatwą zdobyczą. Na zewnątrz silny, zdecydowany, konkretny, w pełni oddany swej pracy, w środku wciąż leczy rany po nieudanym małżeństwie z Patrycją. Praca to jego azyl: tam zasady są jasne i proste - czarne i białe. To świat, w którym dobro i zło zostały wyraźnie rozgraniczone. Maciej Zakościelny: „Życie prywatne Marka ? W zasadzie nie istnieje. Mam wrażenie, że od dawna nie pamięta już co to znaczy prawdziwe ciepło, dom. W pracy nauczył się walczyć, w życiu nauczył się uciekać. Może jednak już niebawem to się zmieni...”

Już niebawem nowe seria „Kryminalnych”, do której scenariusz został obwarowany tajemnicą. Wiadomo jednak, że widzowie przyzwyczajeni do losów policyjnego zespołu, przeżyją nie lada zaskoczenie. Bohaterowie na skutek drastycznych przeżyć, przejdą bowiem charakterologiczne metamorfozy. Nie oprą się też nim ani Marek, ani... Basia. I choć niekoniecznie pod palmami - może być gorąco...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także