Trwa ładowanie...

"Milionerzy": najzabawniejszy gracz odcinka. Nikt nie powstrzymał się od śmiechu

Arkadiusz Skiba koncertowo rozbawił widzów. Komentarzami potrafił przebić nawet Huberta Urbańskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": najzabawniejszy gracz odcinka. Nikt nie powstrzymał się od śmiechuŹródło: kadr z programu
d2t0fq3
d2t0fq3

Uczestnik oprócz obszernej wiedzy (do 40 tys. zł nie wspomagał się żadnym kołem ratunkowym), popisał się poczuciem humoru. To jego komentarze podczas gry wywoływały salwy śmiechu publiczności. Szczególnie, gdy dotarł do pytania o "ostre koło roweru". Twierdził, że coś wcześniej opowiadał kolega, ale nie jest pewny, czy o to chodzi w pytaniu. Gdy Urbański dopytywał, skąd to wahanie, stwierdził. - Były urodziny kolegi, było późno… - oczywiście, ku uciesze publiczności. Zdziwił się, gdy wśród podpowiedzi nie znalazł swojego pomysłu. Na szczęście w zdobyciu gwarantowanej sumy pomógł telefon do przyjaciela. - Nie jeździłem jeszcze na ostrym kole, ale już je polubiłem - stwierdził zadowolony.

Gdy z kolei grał o 75 tys. i musiał podać nazwę broni, której nazwa pochodzi z łaciny, poprosił o pomoc publiczność. Większość skłaniała się ku odpowiedzi D, więc zasugerował się podpowiedzią. - Mam nadzieję, że część publiczności głosującej na tę odpowiedź zna łacinę - dodał z przekąsem, znów rozbrajając wszystkich w studio.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Gdy musiał odgadnąć, co powoduje różnicę między sombre i ombre, szybko wydedukował, że chodzi o sposób farbowania. - Zaznacz, mam nadzieję, że to dobrze, bo moja fryzjerka ogoli mnie na łyso - stwierdził, rozbrajając nawet Huberta Urbańskiego. Mało brakowało, a wygrałby ćwierć miliona. Nie był jednak pewny narodowości Sydneya Pollacka, więc wycofał się, wybierając 125 tys. zł. Cóż trzeba przyznać, że zachował się rozsądnie, a jego zabawną grę z pewnością zapamiętamy na długo.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2t0fq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0fq3