Trwa ładowanie...

Michał Malinowski omal nie stracił życia. Ta historia zmrozi wam krew w żyłach

Michał Malinowski, znany obecnie z "Tańca z gwiazdami", opowiedział o tym, jak podróż autostopem mogła się skończyć dla niego tragicznie - został napadnięty i grożono mu bronią.

Michał Malinowski omal nie stracił życia. Ta historia zmrozi wam krew w żyłachŹródło: AKPA
de92e8e
de92e8e

Michał Malinowski do swoich największych hobby, oprócz aktorstwa, zalicza jazdę konną, nurkowanie oraz żeglarstwo. Ostatnio, dzięki udziałowi w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", do tej listy może dopisać także taniec. Niewiele osób jednak wie, że w czasie studiów aktor pokochał też podróżowanie autostopem.

I choć taka forma zwiedzania świata z pewnością dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń, to wiąże się także z licznymi niebezpieczeństwami. O tym, jak ryzykowne bywają wycieczki z nieznajomymi kierowcami, Malinowski przekonał się na własnej skórze. Jakiś czas temu aktor udał się w podróż po Jordanii i omal nie przypłacił tego życiem.

- Zatrzymał się kolejny samochód. Wysiadło z niego trzech chłopaków i zażądali jakiejś absurdalnej sumy. (...) Znałem kilka słów po arabsku, powiedziałem więc, że jestem studentem, nie mam pieniędzy. Ja się śmiałem, oni też i nagle jeden z nich wyciągnął giwerę i zaczął do mnie celować. (…) Za chwilę przyszła myśl, że raczej nie jest na kulki i zacząłem biec. Wbiegłem do jakiegoś budynku. Serce mi waliło jak młotem. Postałem tam z pół godziny i w końcu wziąłem taksówkę do Petry - powiedział na łamach najnowszej "Gali".

Na szczęście aktorowi nic się nie stało i mógł bezpiecznie kontynuować podróż innym środkiem transportu. Nie ukrywa jednak, że to zdarzenie dało mu nauczkę na całe życie. Od tej pory uważniej dobiera sobie towarzyszy dalekich wojaży.

de92e8e
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

de92e8e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de92e8e