Trwa ładowanie...
d3iab30

Znamy zwycięzcę "MasterChef Junior"!

W ręce utalentowanego zwycięzcy "MasterChef Junior" trafił czek w wysokości 15 tys. złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W finale "MasterChefa Juniora" spotkali się: Sonia, Gaja i Franek
W finale "MasterChefa Juniora" spotkali się: Sonia, Gaja i Franek (Instagram)
d3iab30

Na tę chwilę 12-letnia Sonia Rudolf z Warszawy, 9-letnia Gaja Suchocka z Sanoka oraz 12-letni Franek Lorenc z Krakowa czekali od rozpoczęcia programu. By znaleźć się w finale "MasterChef Junior", musieli wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 14 pozostałych uczestników programu. W finałowym odcinku czekała ich ostatnia prosta na drodze do tytułu piątego polskiego MasterChefa Juniora.

ZOBACZ WIDEO: Damian Kordas wygrał "Taniec z Gwiazdami". "Trochę rutyna się włączyła"

W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finaliści zmierzyli się z popisowym menu degustacyjnym: przystawką, daniem głównym oraz pysznym deserem.

d3iab30

Po zaciętej kulinarnej walce widzowie wreszcie poznali zwyciężczynię programu. Jurorzy (Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler) uznali, że statuetka i zaszczytny tytuł MasterChefa Juniora trafi do rąk Gai Suchockiej. 9-latka otrzymała również czek w wysokości 15 tys. złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. złotych. Gratulujemy!

PRZECZYTAJ TEŻ: "MasterChef Junior": Natalia Paździor wygrała program w 2016 r. Bardzo się zmieniła

d3iab30

Podziel się opinią

Share
d3iab30
d3iab30