Marcin Dorociński podzielił się fantastyczną wiadomością. Pojawi się w kolejnym hicie Netfliksa

Marcin Dorociński w kolejnym hicie Netfliksa
Marcin Dorociński w kolejnym hicie Netfliksa
Źródło zdjęć: © East News | Artur Zawadzki/REPORTER

05.10.2022 11:04, aktual.: 05.10.2022 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Dorociński nie zwalnia tempa i informuje fanów o kolejnych aktorskich przedsięwzięciach. Tym razem podzielił się ekscytującą wiadomością. Dołączył do obsady kolejnego hitu Netfliksa.

Marcin Dorociński z powodzeniem rozwija swoją karierę, tak na rodzimym rynku, jak i za granicą. Dość powiedzieć, że nie może narzekać na brak intrygujących propozycji. Nie tylko filmowych. Wystarczy wspomnieć jeden z ostatnich seriali Netfliksa, "Gambit królowej", który okazał się niemałym hitem.

Niebawem, jak się okazuje, aktor wystąpi w kolejnej popularnej produkcji. Dołączył do obsady serialu "Wikingowie: Walhalla". To sequel popularnego serialu "Wikingowie", którego akcja rozgrywa się sto lat później.

Twórcy początkowo nie zdradzali zbyt wielu szczegółów dotyczących drugiego sezonu serialu, poza krótkim zwiastunem. Teraz ujawniono jego obsadę. Na ekranach pojawią się Johannes Johnansson, Bradley Freegard, Laura Berlin i David Oakes, a także Pollyanna McIntosh jako królowa Ælfgifu, Soren Pilmark jako Sweyn Forkbeard i John Kavanagh. Zobaczymy też Bradleya Jamesa jako Harekra, Hayat Kamille jako Mariam, Sofię Lebedevę jako Elenę.

I w końcu - Marcina Dorocińskiego, który, jak wynika z najnowszych informacji, wcielił się w postać wielkiego księcia kijowskiego, Jarosława Mądrego, pochodzącgo z dynastii Rurykowiczów. Urodził się w lutym 1054 roku w Wyszogrodzie, czyli dzisiejszej Ukrainie.

Marcin Dorociński zazwyczaj niemal do samego końca utrzymuje w tajemnicy kolejne swoje projekty, nie zdradzając zbyt wiele fanom. W ostatnim czasie jednak rozbudzał ich ciekawość, relacjonując swoje podróże z jednego planu zdjęciowego na drugi. Teraz oficjalnie pochwalił się kolejnym osiągnięciem, zachęcając do oglądania serialu na Instagramie.

"Bardzo długo czekałem (ponad rok), aby się z Wami podzielić tą informacją i dziś jest ten piękny dzień. »Wikingowie: Valhalla« - to kolejna wielka przygoda, w której miałem zaszczyt wziąć udział" - napisał w poście. Premiera drugiego sezonu serialu planowana jest na 2023 rok.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także