Trwa ładowanie...

Mamy MILION!

Share
Mamy MILION!Źródło: TVN
d4fbzpu

Nowa edycja programu Milionerzy zapowiada się niezwykle gorąco. Wszystko przez informację, że ktoś zgarnął upragniony MILION ZŁOTYCH. Jak donosi onet.pl w Milionerach nareszcie padła rekordowa wygrana.

Program Milionerzy jest emitowany ponad 10 lat, a pytanie za milion złotych padało tylko 10 razy i widocznie do dziesięciu razy sztuka.

Zwycięzca był drugim uczestnikiem w historii programu, który nie zawahał się odpowiedzieć na pytanie za milion. Hubert założył się z nim , że jeżeli odważy się i odpowie, to on zatańczy w studio - prowadzący dotrzymał słowa.

W programie pojawiło się kilka zmian. W najnowszej edycji uczestniczy będą mogli skorzystać z pomocy czterech kół ratunkowych, zamiast jak do tej pory trzech.

d4fbzpu

Gracz już na początku dokona wyboru, czy chce grać według starych zasad z 2 progami gwarantowanymi i wykorzystać 3 koła ratunkowe, czy mieć tylko jeden próg na poziomie 1000 zł i 4 koła ratunkowe. Wybór należy tylko do niego.

Jeżeli zdecyduje się na nowy sposób gry, nawet jeśli będzie na poziomie pół miliona złotych i odpowie źle, to wyjdzie ze studia tylko z tysiącem. Ten sposób jest bardziej ryzykowny.

Już 7 marca przekonamy się, kto zostanie milionerem, a kto odejdzie z niczym.

d4fbzpu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbzpu
d4fbzpu