Rozrywka"Mam talent": producenci nie chcą Hołowni w programie?!

"Mam talent": producenci nie chcą Hołowni w programie?!

"Mam talent": producenci nie chcą Hołowni w programie?!
Źródło zdjęć: © TVN

18.04.2012 15:06, aktual.: 25.11.2013 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szymon Hołownia i Marcin Prokop to dobrze znany duet prowadzących programu ”Mam talent!”. Być może jednak w kolejnej edycji talent show, która rozpocznie się jesienią widzowie nie spotkają się już z Hołownią. Taką możliwość zasugerował Kuba Wojewódzki, komentując wysokość honorarium zaproponowanego dziennikarzowi przez producentów programu.

Kuba Wojewódzki podzielił się powyższą refleksją na łamach tygodnika "Polityka", w którym publikuje swoje felietony.

Komentując rozpoczynające się castingi do programu ”Mam talent!”, Wojewódzki zapowiedział nieuniknione zmiany w składzie personalnym show:
- Już wkrótce ruszają castingi do kolejnej edycji programu ”Mam talent!”. Niestety, w doborowym składzie widowiskowego show szykują się zmiany. Ze swego udziału chce zrezygnować Szymon Hołownia, obok Marcina Prokopa współprowadzący program - czytamy w tekście Wojewódzkiego.

Jak stwierdził showman, przyczyną rozstania Hołowni z programem jest proponowane mu wynagrodzenie:
- Jak donoszą media, TVN chce zapłacić Hołowni 15 tys. za odcinek, by został. Moim skromnym zdaniem, tyle się oferuje komuś, jak się chce, żeby odszedł - kwituje Wojewódzki.

Obraz
© (fot. TVN)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także