Trwa ładowanie...
d40a07y

Za nami ostatni castingowy odcinek Mam talent. Jury po obejrzeniu występów ostatnich pretendentów do zwycięstwa wybrała finałową 40 uczestników. To oni będą mieli okazję zostać ocenieni przez widzów.

Skomplikowana i mocno akrobatyczna choreografia nie pomogła niestety pierwszym uczestnikom tego odcinka i formacja Mega Dance tańcząca akrobatycznego rock&rolla nie dostała się do kolejnego etapu. Komisja nie zamierzała również przepuścić Pani Teresy, śpiewającej gospodyni domowej, jednak ta niezrażona nawet trzykrotnym dźwiękiem klaksonu przerywającego występ, nie chciała przestać. Determinacja jednak nie wystarczyła i pani Teresa musiała rozstać się z programem. Odrzucony został też słynący ze swojej miłości do Britney Spears, internetowy gwiazdor Luntek oraz grupa tancerek Triada, której wyraźnie brakowało na scenie energii.

Szaleństwo widowni wywołał jodłujący Piotr Gluza i z trzykrotnym tak, przedostał się do kolejnego etapu. To nie był jednak koniec oryginalnych występów. Zielone światło uzyskał także Jerzy Kozłowski, którego talentem jest…”zadziwianie ludzi”, jego występ z kijem faktycznie zadziwił komisję na tyle, aby umożliwić mu przejście do następnej rundy. Sympatię jury zdobył także nietypowy występ, bardzo zdenerwowanego swoim pokazem w telewizji, Adama Pokrywki, który skreczował na starym, szpulowym magnetofonie. Urocze zdenerwowanie zadziałało także na korzyść młodziutkich Gwiazdeczek z Mysłowic. Przerażone baletnice przeszły do kolejnego etapu, wraz z Karolem Pryba grającym na harmonijce ustnej, tak dobrze, że przekonał do siebie Agnieszkę.

W 7. odcinku nie zabrakło także duetów. Axoum Duo zagrał na wielkim instrumencie perkusyjnym, wykonanym z orientalnego drewna, a Jadwiga i Dominika oczarowały widownię i jury swoim występem akrobatycznym. Romantyczna gra Axoum i perfekcyjny układ dziewczynek sprawiły, że oba duety znalazły dla siebie miejsce w kolejnym etapie. Praca zespołowa przyniosła także uznanie damskiej grupie tanecznej Balans, która swoim energetycznym hip-hopowym występem, zasłużyła na owacje na stojąco.

Swoim występem absolutnie powaliła jury na kolana, 12-letnia Kasia Sawczuk, która wykonała „Tańczące Eurydyki” z repertuaru Anny German. Również 15-letnia Małgorzata Nakonieczna została wyróżniona przez komisję za swoją interpretację piosenki „Powiedz stary gdzieś ty był”.

d40a07y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40a07y