Trwa ładowanie...

Mam talent: Odcinek 5

Share
Mam talent: Odcinek 5Źródło: tvn
d3gfetz

Castingowe zmagania powoli dobiegają końca. Już niedługo przekonamy się, kogo jury ostatecznie dopuści do finałowych rozgrywek.

Piąty odcinek programu otworzył raper Damian. Zaprezentował swój własny utwór, który przypadł jury do gustu. Kolejną przepustkę do następnego etapu zdobyła utalentowana grupa dzieci Szkoły Suzuki. Wszystkie grają na skrzypcach już od drugiego roku życia. Od widowni dostali owacje na stojąco. Również Pan Ząbek i jego nietypowa magia z chusteczką, spodobali się jury na tyle, że dostali szansę udziału w dalszych zmaganiach, podobnie jak kontrabasista, Tomasz Grdeń, doskonale bawiący swoim występem zarówno siebie jak i publiczność.

Sympatii oceniających nie zdobył natomiast występ cyrku Juremix, który zaprezentował tresurę pudelków. Zwierzątka skakały przez obręcze i wspinały się po treserze, nie wystarczyło to jednak, aby przejść dalej. Nie popisała się także tańcząca na rurze Esma, która swoim seksapilem nie poruszyła nawet Kuby. Występ tajemniczego uczestnika, grającego na cukinii spodobał się jedynie Małgosi, być może dlatego, że wygrywał melodie z serialu „Na dobre i na złe”.

Jury zostało oczarowane przez wrocławskie cheerlederki. Zarówno układ taneczny jak i prezencja dziewcząt przypadły jurorom do gustu. Urodą i talentem zawojowały scenę także cztery uczestniczki z grupy Ocelot. Pokazały one „pełen gracji” układ taneczny w powietrzu, który szczególnie spodobał się Kubie. 19-letnia maturzystka Anna Teliczan, piosenką Anny Winehouse „Rebab” szturmem przeszła do kolejnego etapu.

d3gfetz

Także nietypowe talenty zostały dostrzeżone i docenione przez jurorów. Bilet do kolejnego etapu zdobył grający na garnkach Ryszard oraz duet Kruk i Blacha, którzy przygotowali specyficzny rodzaj pantomimy o grze w piłkę. Jurorzy jednogłośnie zaprosili tych uczestników do następnego etapu.

Jednym z ostatnich uczestników była grupa akrobatyczna Mira-Art. Zaprezentowali bardzo dobrze przygotowany układ w srebrnych i złotych strojach. Na koniec wystąpiła 11-letnia Agata, która brawurowo zaśpiewała piosenkę „Gdzie Ci mężczyźni”, dedykując swój występ Agnieszce Chylińskiej. Jej występ nagrodzony został owacjami na stojąco i trzykrotnym TAK od jury.

d3gfetz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gfetz
d3gfetz