RozrywkaMam talent: Odcinek 3

Mam talent: Odcinek 3

Mam talent: Odcinek 3
Źródło zdjęć: © Press Photo Center

12.01.2010 15:29, aktual.: 25.11.2013 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzeci odcinek programu obfitował w talenty bardzo oryginalne. Rozpoczął go występ 49-letniego Ricardo, który biegając po scenie w czerwonej koszuli i peruce w rytm szlagieru „Jadą wozy kolorowe”. Co prawda, rozbawił jury, ale nie przeszedł dalej.

Pomimo rozczarowania widowni, do kolejnego etapu nie przedostała się także grupa młodych motocyklistów. Jury co prawda doceniło akrobacje i staranną choreografię, ale doradzili podszkolenie umiejętności i udział w kolejnej edycji.

W trzecim odcinku nie poszczęściło się też rzeźbiarzowi Mirosławowi, który chciał piłą wyrzeźbić logo tvn, ani drag queen Żaklinie, ani sobowtórowi Elvisa Presleya. O mały włos a do kolejnych zmagań zakwalifikowałby się Łukasz Jóźwiak, ale Kuba Wojewódzki zamiast przepustki do następnego programu zaproponował mu wizytę u psychiatry.

W kolejnych etapach zobaczymy natomiast tancerkę dancehall Ulę Fryc, o której Agnieszka powiedziała: -„Jesteś dla mnie jednym wielkim sexem” oraz bardzo liczna grupę taneczną Rewolta, których występ składał się z trzech kolejnych układów choreograficznych o różnym tempie. Ostatnimi zakwalifikowanymi w tym odcinku tancerzami są chłopcy Molo i Frodo, dla których taniec jest przede wszystkim zabawą. „Patenciarz” Marcin, który podczas występu lewitował z walizką, rozbawił jury tak bardzo, że zgodnie zapewnili mu udział w następnym odcinku. Będziemy mogli także obserwować dalsze zmagania, akrobatycznej grupy Ocelot Foundation, którzy oczarowali jury swoją ludzką piramidą.

Kompletnym zaskoczeniem, zwłaszcza dla Agnieszki Chylińskiej, okazał się rewelacyjny występ 18-letniej Adrianny, która zaśpiewała piosenkę z musicalu Rent i swoim wykonaniem zdobyła opinię „wydarzenia programu”. Także „śpiewająca jak bogini”, zaledwie 15-letnia Martyna, śpiewająca „To nie ja” z repertuaru Edyty Górniak bezapelacyjnie powaliła jury.

Odcinek zakończył zadziwiający występ Madoxa, który zaśpiewał piosenkę Lady Gagi i piosenkę francuską. Wprawił jury w konsternację swoim stylem bycia i zachwycił głosem. Komplementy jury zapewniły mu miejsce w dalszym etapie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także