Trwa ładowanie...

Mam talent: Odcinek 1.

Share
Mam talent: Odcinek 1.Źródło: AKPA
d2262eo

Pierwszy odcinek drugiej edycji Mam talent rozpoczął się błyskawicznym skrótem poprzedniej edycji. Widzowie mogli przypomnieć sobie, którzy uczestnicy wzbudzali w nich największe emocje.

Sławomir Jeż, pierwszy uczestnik castingowego programu, zaskoczył jury swoim marynarskim strojem (którego szybko się pozbył), machaniem flagami, oraz strzelaniem w publikę racą z confetti. Twierdził, że pokazał już „prawie wszystko”, ale nie przekonał tym jury i nie dostał przepustki do kolejnego etapu.

Jury doceniło występ grupy Pyqy Squad, którzy w swoim występie parodiowali zwycięzców pierwszej edycji. Natomiast pokaz rodzinny Marka i Magdy Kulki (ojciec i córka), przez swoje niedopracowanie wprowadził w studiu Mam talent, prawdziwe chwile grozy. Jeden z ostrych przedmiotów rzucanych podczas występu, zamiast w cel trafił uczestniczkę w głowę. Na szczęście nie stało się nic poważnego.

3xTak usłyszało sympatyczne małżeństwo państwa Gruszczyńskich, którzy na scenie zaprezentowali swoje liczne talenty. Tańczyli, śpiewali i grali, ujmując swoim występem jury. Zachwyt publiczności wzbudził także występ 27-letniego Marcina Wyrostka, który na akordeonie wykonał „Zimę” Vivaldiego i przywrócił ten zapomnianym instrument do łask. Zgodne co do oceny, jury było także po występie braci Grzybków. Chłopcy z urokiem warszawskich dandysów odśpiewali piosenkę „Tanie dranie”, skłaniając nawet Kubę Wojewódzkiego do owacji na stojąco.

d2262eo

Uznanie i owacje zaskarbił sobie także warszawski dziennikarz- lalkarz „Kony” Konrad Czarkowski. Zaprezentował on muzyczne show z udziałem tańczących, pluszowych kukiełek przedstawiających zakonnice. Do kolejnego etapu zakwalifikował się także duet z cyrku Korona Sasza i Sergey Korolev

Pojawił się też Iurie Hlinow z Mołdawii, który zaprezentował "gimnastykę nadpowietrzną". Wojewódzki nazwał Juriego "mołdawskim supermanem", i choć Małgosia nie była zachwycona występem, akrobata przeszedł do kolejnego etapu show. Ją z kolei zachwycił i doprowadził do łez wzruszenia, występ śpiewającego 16-letniego Mateusza Dembka. Okazje do zaprezentowania swoich umiejętności miała też młoda kulturystka i tancerze break-dance, czyli C.T Gruop Fresk.

Pierwszy castingowy odcinek drugiej edycji programu Mam talent! zakończył występ grupy Infinity Pain, którzy kładli się na gwoździach, wbijali sobie w plecy rzutki i dźwigali krzesła przymocowane do uszu.

d2262eo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2262eo
d2262eo