Trwa ładowanie...

"Mam talent!": casting przez Internet?!

Share
"Mam talent!": casting przez Internet?!
Źródło: AKPA
d1ghled

Realizatorzy programu ”Mam talent!”, którego kolejna edycja ukaże się w TVN-ie już jesienią, wychodzą naprzeciw wszystkim chętnym do udziału w show, nawet tym, którzy nie mogą zaprezentować się ze swoim talentem na precastingach. Właśnie z myślą o takich osobach producenci uruchomili internetowy formularz, dzięki któremu zdalnie można pokazać swoje umiejętności.

Informacja o takiej możliwości odbycia pierwszego etapu naboru do talent show TVN pojawiła się na oficjalnej stronie programu oraz na stronie stacji TVN.

Dodatkowo na stronach zamieszczony jest formularz, do którego poza danymi osobowymi należy załączyć plik wideo z zarejestrowanym występem. Długość filmiku nie może przekroczyć 2 minut.

d1ghled

Więcej informacji na temat warunków precastingu przez Internet wraz z gotowym formularzem znajdziecie pod tym linkiem - formularz zgłoszeniowy.

Życzymy powodzenia!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1ghled

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1ghled

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ghled
d1ghled