Trwa ładowanie...

"Mam Talent!": Adrian Makar wygrał 7. edycję programu!

"Mam Talent!": Adrian Makar wygrał 7. edycję programu!Źródło: ONS.pl
d1vcj91
d1vcj91

Finalistami 7. edycji "Mam Talent!" byli: Łukasz Świrk, Krzysztof i Jan, Adrian "Lipskee" Lipiński, Lowzar, Berenika Nienadowska, Julia Olędzka, Adrian Makar, Acroart, Alter Trio, Mateusz Guzowski. Główna nagroda mogła jednak trafić w ręce tylko jednego uczestnika.

Trzecie miejsce należy do Mateusza Guzowskiego. Drugie miejsce zajęła Berenika Nienadowska. Wielkim zwycięzcą "Mam Talent!" został 15-letni wychowanek Domu Dziecka w Dubience - Adrian Makar, który w finale wykonał utwór Josha Grobana "You raise me up".

- Piękny występ, znacznie lepszy niż ostatni twój pokaz (...). Przede wszystkim nie zawiedź siebie, to będziesz królem życia - zachwycała się Małgorzata Foremniak.

- Najlepszy twój występ ze wszystkich, które widziałam. Jak będziesz robił takie postępy, jak będziesz sobie brał do serca tak asertywnie uwagi, to będą z ciebie ludzie - dodała Agnieszka Chylińska.

d1vcj91

- Po półfinale podszedłeś do mnie i powiedziałeś: panie Agustinie proszę się nie martwić, w finale będzie lepiej. Dzisiaj było fantastycznie. Jestem z ciebie dumny, że dotrzymałeś słowa - stwierdził Agustin Egurrola.

Nastolatek wygrał 300 tysięcy złotych. Spodziewaliście się takiego wyniku?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
d1vcj91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vcj91