Trwa ładowanie...
16-04-2010 10:41

Magdalena Schejbal zmienia wizerunek

Magdalena Schejbal zmienia wizerunekŹródło: Kapif.pl
d4gzblv
d4gzblv

[

]( http://www.fakt.pl )

Trwa dobra zawodowa passa Magdaleny Schejbal (30 l.). Aktorka spędza obecnie całe dnie na planie, bo trwają zdjęcia do nowego serialu z nią w roli głównej

Serial „Szpilki na Giewoncie” to dla Magdy Schejbal ogromne wyzwanie i możliwość zmiany wizerunku. Jej bohaterka Ewa to ambitna, pewna siebie, a zarazem szykowna dziewczyna, która pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika. W wyniku intryg zostaje oddelegowana przez szefa do oddziału firmy w Zakopanem.

d4gzblv

– Wielu moich fanów będzie bardzo zaskoczonych, bo do tej pory byłam raczej kojarzona z innym stylem bycia. Nie będzie spodni bojówek i tego typu kurtek, przeistoczę się w trochę inną postać – śmieje się Magdalena Schejbal – Po wielu perypetiach moja bohaterka jest zmuszona wyjechać w góry i tam przenieść swoje życie – opowiadała niedawno.

W serialu u jej boku zobaczymy wielu znanych aktorów, m.in. Izę Kunę, Małgorzatę Pieczyńską, Macieja Kozłowskiego, którzy mogą się przyczynić do sukcesu tej produkcji. Dla Schejbal to z kolei szansa na zdobycie popularności i sposobność, by udowodnić, że warto powierzać jej pierwszoplanowe role. Do tej pory grała zazwyczaj koleżanki głównych bohaterek np. Jagnę, przyjaciółkę Sylwii (Julia Pietrucha) w „Blondynce”, czy Magdę, powierniczkę Ani (Marta Żmuda Trzebiatowska) w filmie „Nie kłam, kochanie”. Jej największym dotąd sukcesem był udział w serialu „Kryminalni”, gdzie wystąpiła jako podkomisarz Basia Storosz. Schejbal już wtedy podkreślała, że nie przeszkadza jej granie drugoplanowych ról, byleby jej bohaterki były wyraziste, z „pazurem”, zapadały w pamięć.

– Reżyser Ryszard Zatorski już na wstępie zapewnił mnie, że Basia będzie dopełnieniem komisarzy Zawady i Brodeckiego. Nie wyobrażam sobie być tylko ozdóbką w męskim świecie – opowiadała w wywiadach. Przez chwilę wydawało się, że Magda Schejbal na dłużej zniknie z małego ekranu. W zeszłym roku urodziła syna i przez cały okres ciąży oraz zaraz po porodzie jej telefon milczał.

– Można powiedzieć, że świat o mnie zapomniał – mówiła zgodnie z prawdą, ale okazało się, że to chwilowy brak propozycji. Teraz wyzwaniem jest dla niej łączenie obowiązków zawodowych i macierzyństwa.

– Kiedy miałam pierwszy dzień zdjęciowy na planie „Szpilek na Giewoncie” byłam przekonana, że świetnie sobie poradzę. Jednak po powrocie do domu zarówno ja, jak i mój synek Ignacy zalaliśmy się łzami. Najbardziej rozbijająca jest myśl, że gdy wracam z pracy wieczorem, będę mieć dla syna niewiele czasu – wyznała ostatnio Magda Schejbal.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Bartosz Obuchowicz wraca do "Na dobre i na złe"

d4gzblv

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv