Trwa ładowanie...

Maciek Rock ma nową pracę. Wrócił do radia!

Maciek Rock ma nową pracę. Wrócił do radia!Źródło: POLSAT
d2t0d24
d2t0d24

Nie wszyscy wiedzą, że związany od lat z telewizją Maciek Rock, prowadzący "Must be the music", przede wszystkim kocha radio.

Maciek Rock ma nową pracę! Od kilku tygodni współprowadzi poranny program w jednej z ogólnopolskich sieci radiowych. Wstaje karnie przed 6.00, aby od 6.50 już na antenie budzić słuchaczy.

- Nie mam problemu z porannym wstawaniem, tym bardziej, że wstaje tak od poniedziałku do piątku, więc można się przyzwyczaić. Zresztą dla magii radia, warto - mówi dziennikarz.

Dla niego to powrót do radia. Maciek prowadził już programy w kilku rozgłośniach radiowych, m.in. TOK FM, krakowskim radiu Alfa, radiu Kolor czy Polskim Radiu Bis.

d2t0d24

- Przed meczem z Czarnogórą naszych piłkarzy próbowaliśmy z Irkiem Jakubkiem podzwonić po ambasadach Anglii, Ukrainy, Mołdawii czy San Marino i dowiedzieć się, czy mogliby nam jakoś pomóc w awansie do Mistrzostw Świata. Wiem, że sam pomysł był mocno nie fair play, ale skoro nasi piłkarze na boisku nie dają rady, to trzeba próbować im jakoś pomóc – śmieje się.

Rocka w innym telewizyjnym wydaniu w duecie z Pauliną Sykut będziecie mogli oglądać w niedzielę w "Must be the music".

(fot. POLSAT)
Źródło: (fot. POLSAT)
(fot. POLSAT)
Źródło: (fot. POLSAT)
d2t0d24
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0d24