Trwa ładowanie...
d10b54b

Maciek Rock ma nową pracę. Wrócił do radia!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciek Rock ma nową pracę. Wrócił do radia!
(POLSAT)
d10b54b

Nie wszyscy wiedzą, że związany od lat z telewizją Maciek Rock, prowadzący "Must be the music", przede wszystkim kocha radio.

Maciek Rock ma nową pracę! Od kilku tygodni współprowadzi poranny program w jednej z ogólnopolskich sieci radiowych. Wstaje karnie przed 6.00, aby od 6.50 już na antenie budzić słuchaczy.

- Nie mam problemu z porannym wstawaniem, tym bardziej, że wstaje tak od poniedziałku do piątku, więc można się przyzwyczaić. Zresztą dla magii radia, warto - mówi dziennikarz.

d10b54b

Dla niego to powrót do radia. Maciek prowadził już programy w kilku rozgłośniach radiowych, m.in. TOK FM, krakowskim radiu Alfa, radiu Kolor czy Polskim Radiu Bis.

- Przed meczem z Czarnogórą naszych piłkarzy próbowaliśmy z Irkiem Jakubkiem podzwonić po ambasadach Anglii, Ukrainy, Mołdawii czy San Marino i dowiedzieć się, czy mogliby nam jakoś pomóc w awansie do Mistrzostw Świata. Wiem, że sam pomysł był mocno nie fair play, ale skoro nasi piłkarze na boisku nie dają rady, to trzeba próbować im jakoś pomóc – śmieje się.

Rocka w innym telewizyjnym wydaniu w duecie z Pauliną Sykut będziecie mogli oglądać w niedzielę w "Must be the music".

 (fot. POLSAT)
((fot. POLSAT))
 (fot. POLSAT)
((fot. POLSAT))
d10b54b

Podziel się opinią

Share
d10b54b
d10b54b