Trwa ładowanie...

Maciej Orłoś i Jarosław Kret razem w nowym programie TVP

Maciej Orłoś i Jarosław Kret razem w nowym programie TVPŹródło: AKPA
dxoywpg
dxoywpg

Maciej Orłoś, czołowy prezenter ”Teleexpressu” i Jarosław Kret najpopularniejszy prezenter pogody telewizyjnej Jedynki już wkrótce wystąpią razem w nowym programie.

Informację o nowej produkcji TVP podał dziennik "Super Express". Program o roboczym tytule "Polska jest OK - Orłoś i Kret" zadebiutuje na antenie już w czerwcu, a jego prowadzącymi zostaną wspomniani Maciej Orłoś i Jarosław Kret.

Wakacyjna produkcja TVP będzie mieć charakter turystyczny. Jak zdradził dziennikarz ”Teleexpressu”:
- Będziemy jeździć po Polsce, i zwiedzać ciekawe miejsca i zachęcać ludzi do ich odwiedzenia.

Na tym jednak kończą się pewne informacje o programie. Jak przyznał Orłoś, formuła programu nie została jeszcze dokładnie ustalona:
- Może będziemy z Jarkiem rywalizować, kto fajniej opowiada, a zwycięzcę wskażą widzowie - żartobliwie mówił prezenter.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dxoywpg

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dxoywpg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxoywpg