Maciej Kurzejewski musiał interweniować. Irena Kamińska-Radomska się zagalopowała

Maciej Kurzajewski musiał hamować ekspertkę
Maciej Kurzajewski musiał hamować ekspertkę
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Sawicka

30.12.2022 15:54, aktual.: 30.12.2022 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W studio "Pytania na śniadanie" doszło do niezręcznej sytuacji. Przy szampanie Irena Kamińska-Radomska nieco się wzburzyła, a prowadzący musiał ostudzić jej bojowe nastroje. Maciej Kurzajewski stał na wysokości zadania.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i zawłaszcza tematy w programach śniadaniowych. Makijaż, strój, przekąski - każdy aspekt potencjalnej imprezy jest analizowany ze sztabem zapraszanych przed kamery specjalistów. "Pytanie na śniadanie" nie było w tym wypadku wyjątkiem.

Na kanapie porannego formatu TVP pojawiła się Irena Kamińska-Radomska, którą widzowie znają z programu "Projekt Lady". Ceniona ekspertka z zakresu etykiety, protokołu dyplomatycznego i dress code'u wyjaśniała, jak należy zachowywać się podczas sylwestrowej imprezy. W pewnym momencie zachowanie mentorki show TVN wymknęło się spod kontroli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Irena Kamińska-Radomska wyraźnie dała do zrozumienia produkcji, że nie jest zadowolona z tego, jaki stół przygotowali. Gdy miała opowiedzieć, na jakim przyjęciu mogłoby się znaleźć takie nakrycie, pozwoliła sobie na dość niegrzeczne uwagi.

- Z tego, co tutaj widzę, no to ciężko to określić. Raczej bufetowo-zasiadana, z kolei nie ma tutaj stolików... To po co w takim razie ta taca? I stolik na brudne naczynia? Po co tutaj jest ten kosz na śmieci?! - wyliczała ekspertka.

- No właśnie, też się nad tym zastanawialiśmy, a później doszliśmy do wniosku, że chcemy pokazać różnorodność modeli, które mają zastosowanie - próbował wybrnąć z sytuacji Maciej Kurzajewski.

Chwilę później Irena Kamińska-Radomska zaczęła podważać opinię drugiej zaproszonej ekspertki. Gdy ta opowiadała o tym, że szampana można pić bezpośrednio z butelki, mentorka z "Projekt Lady" aż podniosła głos: "Proszę? Czy ja dobrze słyszę?".

W tym momencie Maciej Kurzejewski ponownie próbował rozluźnić gęstą atmosferę. - Podchodzimy bardzo nowocześnie - tłumaczył prowadzący, jednak Kamińska-Radomska nie spuszczała z tonu. - Jak ja mam? I z gwinta - kpiła i wzięła małą buteleczkę w dłoń. Chwilę później zademonstrowała, jak prawidłowo należy raczyć się szampanem.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe aferyrozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także