W serialu M jak miłość czekają nas kolejne emocje. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Przekonajcie się sami.
Zduński rozmawia z Olą o swoich uczuciach. Po spotkaniu dziewczyna jest załamana i chce odejść z klubu. Jest załamana, że chłopak jej nie kocha.
Tymczasem Kinga ma problemy z firmą, która wywozi śmieci. Pomaga jej natrętny wielbiciel, który opłaca przyjazd konkurencyjnej firmy. Jak się zakończy ten wątek?
Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "M jak miłość".