Trwa ładowanie...
M jak miłość
+1
26-08-2009 11:32

"M jak miłość": Każda miłość jest pierwsza

Share
"M jak miłość": Każda miłość jest pierwszaŹródło: AKPA
d1ouz70

Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) i Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) to doskonały przykład na to, że kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach mogą być jednak szczęśliwi.

Oboje są po rozwodach i mają dorosłe już córki. Ona jest mamą Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), on - Madzi Marszałek (Anna Mucha). Można powiedzieć, że to właśnie one ich połączyły.

Pierwszy raz spotkali się bowiem "u dzieci" na Deszczowej. I co tu dużo mówić od razu wpadli sobie w oko.

Pan Marszałek coraz intensywniej zaczął smalić cholewki do Filarskiej. Rozhulał się romantycznie - śpiewał i grał na gitarze...

d1ouz70

"Jestem oczarowana jego głosem - mówi z uśmiechem Hanna Mikuć. - Emilian to fajny kolega, dowcipny człowiek, który zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Spotkaliśmy się po wielu latach właśnie na planie "M jak Miłość". Ponad 20 lat temu graliśmy razem w bajce dla dzieci królewnę i królewicza. Teraz znów los nas połączył, ale dopiero się okaże, co z tego serialowego flirtu wyjdzie". My już wiemy, że ich miłość ma wszelkie podstawy, aby zakończyć się jak w bajce...

Tymczasem zakochana para wybrała się w odwiedziny do innej zakochanej pary - Marii i Artura Rogowskich - gdzie w ogrodowej altance miło i radośnie spędzili czas, jedząc i gwarząc. Nie ma wątpliwości - są szczęśliwi!

A czy pójdą w ślady swych przyjaciół i zalegalizują związek, przekonamy się już na jesieni, kiedy ruszy nowy - 10 już - sezon "M jak Miłość". (Zdjęcia z planu - 14. 08. 2009; odcinek 702 - emisja początek grudnia).

d1ouz70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ouz70
d1ouz70