Trwa ładowanie...

"M jak miłość": hit TVP2 traci widzów

Share
"M jak miłość": hit TVP2 traci widzów
Źródło: EastNews
d1msxsx

"M jak miłość" przez wiele lat było ulubionym serialem Polaków. Wygląda jednak na to, że dobra passa powoli dobiega końca. Za nami finał 16. sezonu produkcji. Znane z hitu TVP2 gwiazdy nie mają powodów do zadowolenia. Okazuje się, że losy rodziny Mostowiaków śledzi coraz mniej widzów.

Produkcja, która wylansowała rzeszę gwiazd telewizji, emitowana jest w poniedziałki i wtorki o godz. 20:40. Jak możemy dowiedzieć się z Wirtualnemediów, średnia widownia "M jak miłość" w okresie od 31 sierpnia 2015 roku do 7 czerwca 2016 roku wyniosła 6,44 mln osób. Oznacza to, że w stosunku do zeszłego sezonu produkcja straciła 190 tys. widzów.

d1msxsx

Co ciekawe, chociaż oglądalność spada, serial o Mostowiakach wciąż zostawia daleko w tyle konkurencję. W czasie nadawanie kolejnych odcinków drugie miejsce za TVP2 zajął Polsat, który wybrało o ponad 4,5 mln mniej osób. Trzecie miejsce z wynikiem miliona widzów przypadło TVP1. Czołówkę głównych nadawców zajął TVN, który przyciągnął przed ekrany zaledwie nieco ponad 800 tys. osób.

Wiadomo, że "M jak miłość" powróci na antenę po wakacyjnej przerwie pod koniec sierpnia. TVP podpisało umowę na kontynuację serialu do końca 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze, co będzie dalej.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o "M jak miłość"

d1msxsx

Podziel się opinią

Share
d1msxsx
d1msxsx