Trwa ładowanie...
d2dlypy

Łukasz Łyczkowski z "The Voice" przeszedł operację. "Wypadki i lata pracy na budowie zrobiły swoje"

Widzowie bardzo dobrze pamiętają Łukasza Łyczkowskiego z "The Voice". Uczestnik show właśnie poinformował na Facebooku, że przeszedł ciężką operację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lukasz Łyczkowski jest już po operacji
Lukasz Łyczkowski jest już po operacji (East News, Fot: East News)
d2dlypy

Łukasz Łyczkowski wziął udział w 8. edycji "The Voice". Wówczas program wygrała Marta Gałuszewska. Uczestnik należał do grupy Tomsona i Barona. Swoim mocnym wokalem zachwycił jurorów i widzów. Ostatecznie zajął drugie miejsce.

Okazuje się, że Łukasz Łyczkowski przeszedł ostatnio poważną operację kręgosłupa. O wszystkim napisał na Facebooku oraz opublikował zdjęcie.

"Jest dziś 22 maja i dzięki cudownemu zrządzeniu losu jestem po operacji kręgosłupa, wypadki i lata pracy na budowie zrobiły swoje. Od listopada usypiałem ból proszkami, zaciskałem zęby i ani razu nie odwołałem koncertu. Dlaczego? Bo tak to kocham" - wytłumaczył na profilu.

Muzyk od dawna miał problemy, jednak nie dawał niczego po sobie poznać. "Który to już raz wstaję na nogi. Który to już raz trwa wyścig, by stanąć przed wami i wyśpiewać siebie? Bodajże w 2011 roku 3 dni przed "X Factor" z Soldami ląduję w gipsie od pasa w górę, rok później upadek z 1 piętra, złamana miednica, staw łokciowy i stopa, Rokowania: 3 miesiące rekonwalescencji, a ja miesiąc później stoję na "Ku przestrodze" z Bastkiem. Parę dni później śpiewam na Woodstocku 2014. Złamany staw kolanowy, a ja gram o kulach. 2015 wypadek samochodowy, czołowe zderzenie i ledwo uszedłem z życiem. Pęknięty mostek i kolano w ogóle nie przeszkadza mi zagrać 2 dni później w Kołaczkowie z Jam Band. Wszystkie wydarzenia macie na YouTube." - opowiada artysta.

d2dlypy

Choć trudno w to uwierzyć, problemy ze zdrowiem miał wtedy, gdy śpiewał w show TVP. "W "The Voice of Poland" ciągle chory, wymiotujący, cholera wie, co mi było. Czasem myślę, że wbrew jakiejś wyższej sile ja ciągle wkurzam swoim śpiewaniem" - czytamy w obszernym wpisie.

Łyczkowski podziękował wszystkim, którzy mu pomogli. Podkreślił także, że muzyka i fani są dla niego ważni. Stąd siła do przezwyciężenia bólu. Życzymy szybkiego powrotu do sprawności.

d2dlypy

Podziel się opinią

Share

d2dlypy

d2dlypy