Trwa ładowanie...
25-01-2011 11:45

"Ludzie Chudego" wrócili na Pragę

"Ludzie Chudego" wrócili na PragęŹródło: Telewizja Polsat
d1yzor9
d1yzor9

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Ludzie Chudego”. Zdjęcia potrwają do 13 kwietnia i w większości, będą realizowane na warszawskiej Pradze. Reżyserem nowej serii jest Maciej Wojtyszko.

„Ludzie Chudego” to serial komediowy z Cezarym Żakiem, Piotrem Pręgowskim i Michałem Żurawskim w rolach głównych. W pierwszej serii zobaczyliśmy również Dorotę Segdę, Mariana Dziędziela, Edytę Olszówkę, Annę Cieślak, Annę Samusionek, Piotra Zelta, Jacka Braciaka i innych. Wszyscy ci aktorzy i ich bohaterowie pojawią się także w drugiej serii.

„Ludzie Chudego” to serial o grupie policjantów, których trapi notoryczny pech. Niefortunne zbiegi okoliczności rzucają trójkę głównych bohaterów w sytuacje, których często sami nie potrafią rozwiązać. Większość czasu zajmuje im ukrywanie tego, co sami zepsuli.

d1yzor9

W drugiej serii „Ludzi Chudego” pojawią się nowe wątki - nocne wyścigi, psychopatyczni i niebezpieczni mordercy, spektakularne pomyłkowe porwania, żywy udający umarłego, mężczyzna udający kobietę, policjantka udająca prostytutkę, siatki przestępcze o międzynarodowych powiązaniach zahaczających o komisariat na Pradze.

Pojawią się także wątki miłosne, zaskakujące również samych bohaterów, a także nowe postaci mówiące po niemiecku, rosyjsku, rumuńsku i… łacinie. W II serii zobaczymy również „mamusie Mariana” (w tej roli Piotr Pręgowski) w którą wcieliła się Elżbieta Karkoszka.

Ekipa będzie realizowała serial w większości w tych samych obiektach zdjęciowych. Zmieni się jedynie komisariat. Nowe miejsce pracy policjantów, w całości na potrzeby serialu, powstanie w Józefosławiu, w Obserwatorium Astronomiczno – Geodezyjnym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Pierwowzorem „Ludzi Chudego” jest serial "Los Hombres de Paco" na licencji Imachina International Sales.

d1yzor9

Serial na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje Studio A. Pierwszy sezon serialu o perypetiach pechowych policjantów (reż. Wojciech Adamczyk) emitowany w niedzielę o 20.00 przyciągał średnio 2 mln 400 tys. widzów. Dało to Telewizji POLSAT udział w grupie 16-49 na poziomie 18,8%. (dane Nielsen Audience Measurement)

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d1yzor9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yzor9