Seriale zagraniczne''Labirynt'': Pokazy przedpremierowe w całej Polsce

''Labirynt'': Pokazy przedpremierowe w całej Polsce

''Labirynt'': Pokazy przedpremierowe w całej Polsce

26.09.2013 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z najlepszych filmów w Toronto, *"Labirynt" znalazł się na 1. miejscu amerykańskiego Box Office. Najnowsze dzieło reżysera "Pogorzeliska" z Hugh Jackmanem iJake'em Gyllenhaalem w rolach głównych wejdzie na ekrany polskich kin 4 października.*

Tych, którzy nie mogą doczekać się oficjalnej premiery, Monolith Films zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu. Już w najbliższy weekend (28-29 września) oraz przyszły czwartek (3 października) w całej Polsce zobaczyć będzie można ten niewiarygodny film i rozwiązać elektryzującą zagadkę przed większością europejskich widzów.

Niesamowite kreacje aktorskie to jedna z najmocniejszych stron "Labiryntu". Popis aktorski Hugh Jackmana urasta bodaj do największej roli w jego filmowej karierze – The Hollywood Reporter.

Jackman daje tu z siebie wszystko. Z jednej strony jest urzekający, z drugiej jego kreacja graniczy z furią podobną do jego roli w filmie "Wolverine". Ten film powinien przynieść Rogerowi Deakinsowi kolejną nominację do Oscara za najlepsze zdjęcia. Wewnętrzny świat jakiegoś miasteczka w Pensylwanii to jeden z najbardziej uderzających obrazów roku – We Got This Covered.

"Labirynt" pokazuje najstraszniejszy koszmar, jaki może spotkać każdego rodzica. Dzięki niesamowitej umiejętności budowania atmosfery napięcia i strachu dzieło nawiązuje do największych filmów w historii kinematografii. Reżyser doskonale wie, jak stworzyć atmosferę napięcia, która jest w stanie wywołać gęsią skórkę. Jackman ryczy z furią Wolverina wobec daremnych poszukiwań policji jego zaginionej córki. Właśnie takie filmy, takie historie sprawiają, że ludzie wciąż tłumnie ściągają do kin –Indie Wire.

Jackman po prostu nigdy nie był lepszy niż w roli tego przekonanego o swojej racji ojca, zmuszonego zakwestionować swoje przekonania. Kara za grzechy, wina, zemsta i odpokutowanie mocno ciąży na bohaterach "Labiryntu", fascynującym thrillerze psychologicznym, który jest hollywoodzkim debiutem Denisa Villeneuve, utalentowanego reżysera z Quebecu. – Variety.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także