Trwa ładowanie...
28-10-2016 14:33

Kuba Wojewódzki został ukarany

Jakiś czas temu dziennikarz zamieścił na swoim profilu instagramowym zdjęcie z funkcjonariuszami policji, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej. Wojewódzki przekroczył dopuszczalną prędkość na autostradzie. Jechał ponad 200 km/h. Zatrzymujący go do kontroli policjanci zlitowali się nad gwiazdorem i nie ukarali go mandatem.

Kuba Wojewódzki został ukaranyŹródło: East News, fot: Adam Guz/Reporter
d3skidf
d3skidf

Zwierzchnik służb mundurowych Mariusz Błaszczak w rozmowie z "Super Expressem" skrytykował publicznie zachowanie stróżów prawa.
– Obaj funkcjonariusze zostali ukarani naganą. Policja nie może być silna wobec słabych, policja powinna być silna wobec silnych. A więc celebryta, który złamał przepisy ruchu drogowego, powinien być ukarany – stwierdził w rozmowie z gazetą szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jak informuje "Wprost”, showman nie uniknie mandatu. W środę 26 października odbyło się niejawne posiedzenie sądu. Celebryta został uznany winnym przekroczenia prędkości o 66 km/h i stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym na autostradzie. Kuba Wojewódzki został ukarany grzywną w wysokości 3000 zł.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
AKPA
Źródło: AKPA
d3skidf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3skidf