RozrywkaKuba Wojewódzki: Odcinek 4

Kuba Wojewódzki: Odcinek 4

Kuba Wojewódzki: Odcinek 4
Źródło zdjęć: © AKPA

29.09.2010 12:21, aktual.: 25.11.2013 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wczorajszym programie „Kuba Wojewódzki” gośćmi prowadzącego byli mistrz olimpijski Robert Korzeniowski oraz poseł, były minister Ryszard Kalisz. W talk-show jak zwykle nie zabrakło ciekawych rozmów z zaproszonymi osobami i dobrej dawki humoru.

Jako pierwszy na kanapie u Wojewódzkiego zasiadł Robert Korzeniowski. Prowadzący stwierdził, że sportowiec ‘wychodził’ sobie wszystkie tytuły mistrzowskie. Korzeniowski zapytany został, kiedy należy załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w momencie, kiedy zaczynają się zawody. Opowiedział także o tym, jak na zawodach w Helsinkach został uwięziony w toalecie i o włos nie wziąłby w nich udziału.

Sportowiec powiedział, że najważniejsza jest świeżość kroku, a nie długość, co rozbawiło Kubę i publiczność w studio.

Korzeniowski wspomniał o tym, jak przebywając w Kobylej Górze został posądzony o zaatakowanie sekretarza partii.

Kuba stwierdził, że nie będzie chodzić jak Korzeniowski, do przemieszczania służą mu samochody, więc o chodzeniu nie ma mowy.

Wojewódzki rozmawiał z Robertem o Andrzeju Gołocie, który ponoć mówi bardzo mało. Korzeniowski stwierdził, że bokser walczy bardzo dobrze, a poza tym jego zadaniem nie jestem mówienie, tylko bicie.

Kuba stwierdził, że nogi Korzeniowskiego są krzywulcami, na co ten odpowiedział, że ma nogi męskie i olimpijskie. Dowiedzieliśmy się również, że sportowiec w przeszłości ubezpieczył swoje nogi z całą resztą ciała.

Drugim gościem Kuby Wojewódzkiego był Ryszard Kalisz. Poseł powiedział na wstępie, że Kuba prowadzi gorący program, temperatura jest wysoka, dlatego musiał się trochę rozebrać.

Mężczyźni porozmawiali o tym, na której randce para może iść do łóżka. Okazało się, że ilu panów, tyle było zdań na ten temat. Kuba zapytał gości, który z nich i kiedy pierwszy raz zażył viagrę.

Okazało się, że Kuba ma problemy z tożsamością. Ryszard Kalisz zapytał Wojewódzkiego, czy jest wytworem produktu medialnego czy Kubą Wojewódzkim. Prowadzący szukał pomocy w reżyserce, jednak jej nie otrzymał.

Ryszard Kalisz opowiedział, że kiedy przebywał w swoim mieszkaniu, ubrany w koszulkę i bokserki został przyuważony przez dwie, piękne dziennikarki TVN-u. Okazało się, że jedna z nich kupiła apartamentowiec w bloku naprzeciwko i był zaproszony na imprezę. Kuba zazdrościł mu, że wszystkie piękne kobiety uwielbiają towarzystwo polityka, który nie musi nadzwyczaj starać się o ich względy.

Kuba pokazał fragment programu, którego jednym z gości była Dorota Gardias, mówiła bardzo pochlebnie o Kaliszu. Polityk zdradził, że tańczył z uroczą pogodynką sambę, a także tango – taniec kochanków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także