Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki". Katarzyna Warnke: Żebym zdradziła męża, mężczyzna musi mieć inne moje cechy

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawili się piłkarz Jakub Błaszczykowski oraz aktorka Katarzyna Warnke. Kobieta wypowiedziała się na temat swojego związku, aktorstwa, współpracy z Patrykiem Vegą i roli w "Kobietach mafii 2".

"Kuba Wojewódzki". Katarzyna Warnke: Żebym zdradziła męża, mężczyzna musi mieć inne moje cechyŹródło: ONS.pl
di3c661
di3c661

"Kuba Wojewódzki". Katarzyna Warnke: Żebym zdradziła męża, mężczyzna musi mieć inne moje cechy

Katarzyna Warnke jest żoną aktora Piotra Stramowskiego. Wojewódzki zaczepił ją o ich związku i zapytał aktorkę, czy mogłaby zdradzić swojego męża. - Żebym zdradziła męża, mężczyzna musi mieć inne moje cechy. - odpowiedziała. - W zdradzie jest taka pewna drażliwa granica. Nie jestem aż tak strasznie pewna siebie, żeby to się nie mogło wydarzyć. Ale myślę, że flirt jest okej - wyjaśniła.

Wspomniała też, że nauczyła się bić, co podoba się jej mężowi. - Ćwiczyłam ciosy na Piotrze, robiło to na nim wrażenie.

"Kuba Wojewódzki". Katarzyna Warnke: Jestem seksowną aktorką i zdolną aktorką

W programie "Kuba Wojewódzki" Katarzyna Warnke odpowiadała na pytania dotyczące jej gry aktorskiej. Wojewódzki kazał jej wybrać, "czy chciałaby zostać zapamiętana jako seksbomba czy aktorka". - Nie grozi mi ani jedno, ani drugie. Myślę, że jestem połączeniem, jednym i drugim. Jestem tego świadoma - mówiła. - Nabieram takiego przekonania, że jestem dobrym fachowcem, jestem w stanie zaproponować reżyserowi dobrą jakość - dodała.

Jednak Warnke narzeka na liczbę otrzymywanych propozycji zagrania różnych ról. - To nie jest tak, że nie dostaję propozycji. Dostaję, ale nie filmowe - wyjaśniła.

di3c661

"Kuba Wojewódzki". Katarzyna Warnke: Rola Anki to 50% mojego wkładu i 50% Patryka Vegi

Katarzyna Warnke skomentowała też swoją rolę w "Kobietach mafii 2". - Anka to jest 50% mojego wkładu i 50% Patryka. Wymyślił postać ciekawą, skomplikowaną. Mam duży do niej dystans, patrzę na nią jak na obcą osobę. Nie wiem, jak można się z nią zidentyfikować - skomentowała.

Dodała też, że bardzo chwali sobie współpracę z Patrykiem Vegą i jego warsztat reżyserski. - Lubię z nim pracować. Myślę, że Patryk jest bardzo oryginalny. Jest dobrym biznesmenem.

di3c661
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di3c661