Trwa ładowanie...

Kto poprowadzi koncert Trendy?

Kto poprowadzi koncert Trendy?Źródło: AKPA
d28i6m7
d28i6m7

Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy. B oraz dziennikarze Polsatu Maciej Rock i Maciej Dowbor będą gospodarzami koncertu Trendy, który odbędzie się w najbliższą sobotę podczas organizowanego przez Polsatu festiwalu TOPtrendy 2009.

W koncercie wystąpi dziesięciu finalistów, wytypowanych przez jury z 358 zgłoszeń. Na scenie zaśpiewają: Rafał Olbrychski, Kumka Olik, Mrozu, Michał Rudaś, Ewa Farna, The Few, Paulla, Przemek Puk, The Positive i Mika Urbaniak.

Będą oni walczyć o nagrodę jury koncertu Trendy, statuetkę dla artysty Trendy, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS-owym, nagrodę internautów oraz nagrodę dziennikarzy.

Podczas festiwalu odbędą się też: koncert Top i recital z okazji 10-lecia GolecuOrkiestra ( poprowadzą je Michał i Marcin Wójcikowie z Kabaretu Ani Mru-Mru oraz Agnieszka Popielewicz i Darek Maciborek ), koncert na 100-lecie Opery Leśnej (jego gospodarzami będą Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz) oraz Kabareton (poprowadzą go Piotr Bałtroczyk, Olaf Lubaszenko oraz Maryjusz Kałamaga).

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d28i6m7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28i6m7