Trwa ładowanie...

Kraśko i maż Kożuchowskiej stracą pracę?

Share
Kraśko i maż Kożuchowskiej stracą pracę?Źródło: AKPA
d3470nc

[

]( http://www.fakt.pl )

d3470nc

Zarząd TVP ma odwołać szefa "Wiadomości" Jacka Karnowskiego. Prawdopodobnie zastąpi go Jacek Snopkiewicz. wszystko wskazuje na to, że nowy szef pożegna się z Piotrem Kraśko i niektórymi reporterami "Wiadomości".

Jak podaje "Gazeta Wyborcza" na miejsce Jacka Karnowskiego szefem "Wiadomości" zostanie Jacek Snopkiewicz, który w 1989 r. tworzył ten program.

Snopkiewicz jest szefem biura prasowego i biura programowego telewizji. Przedstawił on niedawno analizę "Wiadomości". Według niej dziennik jest m.in. stronniczy i nierzetelny. Analiza ta była dla Karnowskiego miażdżąca, a odejście jego z "Wiadomości" jest początkiem rewolucji w programie. Mówi się, że pracę mogą stracić też polityczni reporterzy, którzy razem z nim przyszli z "Panoramy". - Wymienia się tych najbardziej zaangażowanych w polityczną propagandę, m.in. Bartka Wróblewskiego i Marka Pyzę - stwierdził jeden z reporterów "Wiadomości" w rozmowie z gazetą. Bartek Wróblewski poza tym, że wcześniej pracował w "Panoramie" jest mężem Małgorzaty Kożuchowskiej.

Z pracą miałby się także pożegnać prezenter Piotr Kraśko. - Bo w najgorszych czasach, czyli kiedy "Wiadomości" robiły, co mogły, by wybory wygrał Jarosław Kaczyński, był twarzą dziennika - powiedział informator gazety. To nie koniec zmian, podobno Danuta Holecka ma przestać prowadzić "Wiadomości". Natomiast najprawdopodobniej zostanie Krzysztof Ziemiec.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Jackman zabrał synka do Urugwaju

d3470nc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3470nc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3470nc
d3470nc