Trwa ładowanie...
małgorzata kożuchowska
+1
11-05-2010 16:41

Kożuchowska i Sadowski zrobią przekręt?

Kożuchowska i Sadowski zrobią przekręt?Źródło: Akson-studio.pl
d7px2bv
d7px2bv

Leszek i Beata poznają na imprezie u dentysty nowych znajomych, którzy opowiadają im o wspaniałym funduszy inwestycyjnym – tylko „dla elitarnego grona” w którym zarobki są niewiarygodnie wysokie...

„Nie chodzi o to, żebyś ty pracował na pieniądze, tylko, żeby pieniądze pracowały na ciebie – czyli: inwestowanie. - My na pierwszą inwestycję wzięliśmy pożyczkę. A co się stało, kochanie?- NASDAQ trochę się zachwiał i nie było planowego wzrostu. No nic, dobre i kilka tysięcy.- Nieźle. I to tak … co miesiąc?-No co ty.. Codziennie.”

Pensje Leszka i Beaty do najwyższych nie należą. Kiedy trafia się okazja do łatwego zarobku, oboje poważnie zastanawiają się nad wejściem w taki interes... Gromadzą wszystkie oszczędności, chcą nawet wziąć pożyczkę pod zastaw domu! Namawiają nawet Gangstera, żeby się dołożył. Czy to naprawdę interes życia? Oczywiście, że nie!

Czy Leszek i Beata oddadzą wszystkie pieniądze oszustom? Możemy zdradzić, że w trzymaniu Leszka i Beaty z dala od "Interesu życia" będą brały udział też duchy, bo jak zdaniem Teściowej inwestycje w tej rodzinie nie kończą się najlepiej

d7px2bv

"Beata i Leszek! Inwestować chcą!Wszystko jedno w co! Nasza rodzina nie ma głowy do interesów! Każda inwestycja kończyła się katastrofą! Zawsze!Mój świętej pamięci tatuś sprzedał kamienicę w czasie wielkiego kryzysu i miesiąc zastanawiał się co zrobić z pieniędzmi! Przy dziennej inflacji kilkadziesiąt procent?! Na paczkę papierosów mu w końcu ledwo starczyło!"

Jak zakończy się interes życia? Odpowiedź już w środę o godzinie 20:25 w TVP1 "Duch w dom"

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d7px2bv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7px2bv