Trwa ładowanie...
d239fhx

Kolega uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest dobrze znany widzom. To nie był jego telewizyjny debiut

Kontrowersyjna formuła programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedno, a bohaterowie to drugie. Spostrzegawczy internauci "wszczęli dochodzenie" i doszli do tego, że kolega 31-letniego Adriana występował w innych programach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wywołał burzę.
"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wywołał burzę. (Dzień Dobry TVN/x-news.pl, Fot: tvn)
d239fhx

Dookoła programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zawsze jest sporo emocji. Już pierwszy odcinek wywołał falę komentarzy. Głównie przez to, że Adrian ze Szczecina poszukuje kandydatki, którą klasyfikował tylko i wyłącznie z perspektywy wyglądu. O czym zresztą pisaliśmy.

Ponadto dyskusję w sieci wywołała postać kolegi Adriana, Macieja. "Powiem Wam, że po koledze Pana Młodego. Ten najbardziej aktywny, "zabawny", charakterystyczny z brodą, zwątpiłam w autentyczność tego programu. Ten chłopak już w niejednym randkowym programie wystąpił. Nawet w tym jest po raz drugi... przypadek? Nie sądzę", "Pewnie ustawiony, żeby wzmocnić emocje.Takich jest pełno, co widać w różnych programach" – czytamy w social mediach.

Przyjaciel bardzo mocno wspiera Adriana. "Ja nie miałem takich jaj i odpuściłem, ale dzięki temu jestem (zakochany - przyp. red.), ale mój serdeczny przyjaciel miał! I kibicuję mu z całego serca” – pisał na swoim profilu instagramowym.

Rzeczywiście, to nie był debiut Macieja w telewizji. Widzowie mogą go kojarzyć chociażby ze szczecińskiego odcinka "Ugotowanych". "Spełnił swoje marzenie: żyje rozrywką i z rozrywki. Jak sam mówi, na co dzień kolekcjonuje mocne wrażenia” – pisano na oficjalnej stronie kulinarnego programu.

d239fhx

Ponadto na profilu przyjaciela uczestnika "Ślubu..." można zobaczyć screen z polsatowskiego serialu "Gliniarze". Zdaje się, że ktoś tu lubi występować przed kamerą. I to bardzo.

Jednak pojawiły się zapewnienia, że Maciej nie jest podstawiony. "Nikt nie jest ustawiony. Maćka znam osobiście, to człowiek orkiestra i parcia na szkło nie ma, tylko czerpie z życia, ile się da. W końcu mamy je tylko jedno".

Też mężczyzna wydawał się wam znajomy?

d239fhx

Podziel się opinią

Share
d239fhx
d239fhx