Trwa ładowanie...

Kinga Rusin nie pojawiła się na planie "Dzień Dobry TVN". Co się stało?

Do prowadzenia weekendowego wydania show została zaproszona Agnieszka Woźniak-Starak. Dlaczego Kinga Rusin nie mogła przyjechać do studia? Okazuje się, że gwiazdę telewizji dopadła dość poważna choroba.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kinga Rusin nie pojawiła się na planie "Dzień Dobry TVN". Co się stało?Źródło: ONS.pl
d20rb61
d20rb61

Dziennikarka napisała o niej w mediach społecznościowych. Najpierw jednak wyraziła swoją wdzięczność za to, że fani pamiętali o jej święcie. 9 marca gwiazda skończyła 47 lat.

"Kochani, chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu) był być może bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście....".

Rusin w domu wracała do formy, a w telewizji zastąpiła ją Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem ze studia, życząc jednocześnie swojej starszej koleżance powrotu do zdrowia.

d20rb61

Jeszcze niedawno to Woźniak-Starak borykała się z kłopotami zdrowotnymi - brała antybiotyki, ale ponieważ nie pomagały, spróbowała medycyny alternatywnej. Jak widać, po chorobie nie ma już śladu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d20rb61
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20rb61