Trwa ładowanie...

Kayah i Szymon Majewski w "SuperSTARciu"!

Share
Kayah i Szymon Majewski w "SuperSTARciu"!
Źródło: mat. prasowe
df0f2k2

W programie usłyszymy m.in. takie przeboje, jak "Simply the best" Tiny Turner, "Łatwopalni" Maryli Rodowicz, "Diamonds" Rihanny czy "Heal the world" Michaela Jacksona, a także wiele innych hitów, które zawładnęły światowymi listami przebojów. Z gatunkiem zmagać się będą: Reni Jusis, Monika Borzym, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Tomasz "Titus" Pukacki i Adam Sobierajski. W poprzednich odcinkach decyzją telewidzów z rywalizacji odpadli: Katarzyna Wilk i Stanisław Karpioel-Bułecka.

"SuperSTARcie" to realizowane z rozmachem show, w którym o miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty ubiega się grono doświadczonych, profesjonalnych wokalistów i gwiazd estrady. Przez dziesięć tygodni pracują z najlepszymi producentami, tancerzami i choreografami po to, by w kolejne piątki, w programach na żywo poddać się surowej ocenie telewidzów. To właśnie telewidzowie w głosowaniu sms-owym decydują, kto przechodzi do kolejnego odcinka, a kto odpada z rywalizacji.

Program został oparty na norweskim formacie "The Ultimate Entertainer" ("Stjernekamp"), który zadebiutował na tamtejszym publicznym kanale NRK1 zaledwie dwa lata temu. Realizowano go m.in. w Norwegii, Rosji i Finlandii, niebawem pojawi się także w Holandii i na Ukrainie.

"SupeSTARcie" - emisja w każdy piątek o godz. 21:05 na antenie TVP2.

df0f2k2

Podziel się opinią

Share
df0f2k2
df0f2k2