Trwa ładowanie...
polsat
30-06-2010 15:39

"Kaszmirowa mafia" latem w Polsacie

"Kaszmirowa mafia" latem w Polsacie
d3pjs46

W lipcu 2010 roku Telewizja Polsat rozpocznie emisję serialu "Kaszmirowa mafia", którego producentem jest twórca "Seksu w wielkim mieście". Nowa pozycja to dramat obyczajowy pomieszany z komedią, w jednej z głównych ról - Lucy Liu.

Cztery kobiety sukcesu: Mia (Lucy Liu), Juliet (Miranda Otto)
, Caitlin (Bonnie Somerville) i Zoe (Frances O’Connor) - każda z nich w innej dziedzinie wygrała rywalizację zawodową z mężczyznami - teraz wzajemnie wspierają się w walce o udane życie prywatne, bo gorące romanse i jeszcze bardziej burzliwe zdrady okazują się trudniejsze do przetrwania, niż zdobycie i utrzymanie fotela dyrektora w świecie zdominowanym przez płeć przeciwną.

Są błyskotliwie inteligentne, przebojowe i atrakcyjne. Przyjaźnią się od czasów wczesnej młodości, ale to współczesne podobne doświadczenia zbliżyły je do siebie. Zbyt dobrze wiedzą, że w ich świecie małżeństwo jest nietrwałą instytucją, a dzieci przeszkadzają w robieniu kariery. Mieszkają na Manhattanie i cenią sobie prestiż tego miejsca. Ale ich ambicje mają swoją cenę - gdy wygrywają wyścig o lepszą posadę i jeszcze wyższe pobory, mogą stracić coś cenniejszego. Te przyjaciółki zawsze jednak mogą liczyć na siebie.

d3pjs46

"Kaszmirowa mafia" to chwilami szczere do bólu, ale też zabawne spojrzenie na cztery ambitne młode kobiety, które w „nowojorskiej dżungli” nauczyły się z powodzeniem rywalizować z mężczyznami i innymi kobietami, wygrywając na polu zawodowych, ale nie zawsze w sferze prywatnej i wtedy najważniejsza okazuje się łącząca je przyjaźń - jak w przysłowiowej mafii, wspierają się w najtrudniejszych chwilach i zawsze mogą na siebie liczyć.

"Kaszmirowa mafia" na antenie Telewizji Polsat od 23 lipca 2010 roku, codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 9.30.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3pjs46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pjs46