Trwa ładowanie...

Karolak zagra w Empiku!

Share
Karolak zagra w Empiku!
d3ueeq2

Już dziś o 21:30 premiera serialu „39 i pół”, a zaraz po niej na oficjalnej stronie rusza wideo-blog głównego bohatera – Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak)
. To jeszcze nie wszystko!

Wokół serialu dzieje się wiele. Niektóre z wydarzeń są doprawdy wyjątkowe… Na jedynym, absolutnie ekskluzywnym, koncercie Tomasz Karolak zagra na żywo piosenki z „39 i pół”. Jedną z nich będzie utwór z wydanego właśnie singla „Anarchia”. 12 marca o godzinie 19:00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej, Tomek Karolak po raz pierwszy publicznie pojawi się na scenie z gitarą i przed mikrofonem.

d3ueeq2

Nie zabraknie też gości-niespodzianek – muzycznych i serialowych… To będzie frajda z pewnością nie tylko dla fanów aktora, ale i dla niego samego. Karolak nie ukrywa, że ma swoje muzyczne marzenia:

"Chciałbym zagrać koncert na wokalu. Już samo wydanie singla jest dla mnie sporym zaskoczeniem i mam przed tym straszliwą tremę – zdradza. Przecież nigdy nie uczyłem się śpiewu, jestem po pierwsze aktorem, a nie wokalistą…"

W Empiku nie tylko będzie można poznać wokalne talenty Karolaka, ale i zdobyć limitowany singiel, który nagrał wraz z zespołem Dirty Track.

Tomasz Karolak był dotąd znany, przede wszystkim, ze swoich aktorskich dokonań. Widzowie oglądali go na scenach teatrów Słowackiego i STU w Krakowie, Narodowego w Łodzi, oraz warszawskich - Montownii, Narodowego i Rozmaitości. Na dużym ekranie debiutował w komedii „Ciało”.

d3ueeq2

Później zagrał Ludwiczka w „Tylko mnie kochaj” i Fistacha w „Testosteronie”. W ubiegłym roku skończył zdjęcia do filmu Dariusza Gajewskiego „Lekcje Pana Kuki”, a w roku 2007 zagrał w produkcji „Lejdis” duetu Konecki-Saramonowicz. Od kilku sezonów występuje też w serialu „Kryminalni”. Oprócz aktorstwa ma inne pasje. Bardzo lubi podróżować.

Szczególnym sentymentem darzy Tatry. Uprawia boks. Kolekcjonuje samochody... Dzięki roli w najnowszym serialu TVN – „39 i pół” udało mu się wrócić do swoich młodzieńczych lat i muzyki, która jest jego wielką namiętnością.

d3ueeq2

Podziel się opinią

Share
d3ueeq2
d3ueeq2