ycipk-1fynrr

Justyna Żyła i Tomasz Barański nie odpuszczają. "Wygracie to"

Mimo że Justyna Żyła i Tomasz Barański zbierają najniższe noty w "Tańcu z gwiazdami", to nie poddają się i ostro trenują. Mają także wsparcie. I to nie byle jakie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Barański i Justyna Żyła szykują petardę
Tomasz Barański i Justyna Żyła szykują petardę (East News, Fot: East News)
ycipk-1fynrr

Justyna Żyła jest niewątpliwie jedną z uczestniczek tanecznego show, która rozgrzewa media do czerwoności. Jej pierwszy występ określany był jako "najgorszy w historii programu". Mimo trudności z opanowaniem chorografii, mają olbrzymie wsparcie widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

ycipk-1fynrr

Ostatnio głośno plotkuje się, że relacje między Tomaszem Barańskim i Justyną Żyłą są napięte.

- Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami - zdradził informator Plotka.

Instagram.com
Podziel się

Tymczasem Barański ucina plotki i pokazuje, jak trenuje z byłą żoną skoczka. Zdaje się, że szykują coś naprawdę genialnego. Na tyle, że Ewelina Lisowska, która była obecna na treningu, krzyknęła: - Wygracie to - słyszymy na filmiku umieszczonym na instagramowym profilu Tomasza Barańskiego.

ycipk-1fynrr

Już nie możemy doczekać się występu.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fynrr

ycipk-1fynrr
ycipk-1fynrr