Trwa ładowanie...
ycipk-7r45a6

Justyna Żyła i Tomasz Barański nie odpuszczają. "Wygracie to"

Mimo że Justyna Żyła i Tomasz Barański zbierają najniższe noty w "Tańcu z gwiazdami", to nie poddają się i ostro trenują. Mają także wsparcie. I to nie byle jakie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Barański i Justyna Żyła szykują petardę
Tomasz Barański i Justyna Żyła szykują petardę (East News, Fot: East News)
ycipk-7r45a6

Justyna Żyła jest niewątpliwie jedną z uczestniczek tanecznego show, która rozgrzewa media do czerwoności. Jej pierwszy występ określany był jako "najgorszy w historii programu". Mimo trudności z opanowaniem chorografii, mają olbrzymie wsparcie widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

ycipk-7r45a6

Ostatnio głośno plotkuje się, że relacje między Tomaszem Barańskim i Justyną Żyłą są napięte.

- Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami - zdradził informator Plotka.

Instagram.com
Podziel się

Tymczasem Barański ucina plotki i pokazuje, jak trenuje z byłą żoną skoczka. Zdaje się, że szykują coś naprawdę genialnego. Na tyle, że Ewelina Lisowska, która była obecna na treningu, krzyknęła: - Wygracie to - słyszymy na filmiku umieszczonym na instagramowym profilu Tomasza Barańskiego.

ycipk-7r45a6

Już nie możemy doczekać się występu.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-7r45a6

ycipk-7r45a6
ycipk-7r45a6