Justyna Żyła i Tomasz Barański nie odpuszczają. "Wygracie to"

Justyna Żyła i Tomasz Barański nie odpuszczają. "Wygracie to"
Źródło zdjęć: © East News | East News

29.03.2019 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że Justyna Żyła i Tomasz Barański zbierają najniższe noty w "Tańcu z gwiazdami", to nie poddają się i ostro trenują. Mają także wsparcie. I to nie byle jakie.

Justyna Żyła jest niewątpliwie jedną z uczestniczek tanecznego show, która rozgrzewa media do czerwoności. Jej pierwszy występ określany był jako "najgorszy w historii programu". Mimo trudności z opanowaniem chorografii, mają olbrzymie wsparcie widzów.

- Widać, że za sobą nie przepadają, a Tomek nie do końca jest zadowolony, że nie może rozwijać w pełni skrzydeł przy swojej partnerce. Mimo iż przed kamerą bardzo wspiera Justynę, na planie programu nie da się nie zauważyć, że Tomek woli spędzać czas z innymi uczestnikami - zdradził informator Plotka.

Obraz
© Instagram.com | Instagram

Tymczasem Barański ucina plotki i pokazuje, jak trenuje z byłą żoną skoczka. Zdaje się, że szykują coś naprawdę genialnego. Na tyle, że Ewelina Lisowska, która była obecna na treningu, krzyknęła: - Wygracie to - słyszymy na filmiku umieszczonym na instagramowym profilu Tomasza Barańskiego.

Już nie możemy doczekać się występu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także