Trwa ładowanie...

Józefowicz znowu się obraził!

Share
Józefowicz znowu się obraził!
Źródło: newspix.pl
d21fer6

[

]( http://www.fakt.pl )
Znowu daje o sobie znać niełatwy charakter wybitnego artysty. Janusz Józefowicz (52 l.) nie chce pomóc przy finałowym odcinku show "Bitwy na głosy". Dlaczego? Uważa, że jego żona *Natasza Urbańska (34 l.) została w show niesłusznie oceniona!*

d21fer6

Ten motyw powtarza się do znudzenia. Najpierw Janusz lobbuje za swoją żoną w każdym możliwym programie, później, gdy Natasza przedwcześnie odpada, choreograf obrażony jest na cały świat. Tak było, gdy Natasza odpadła w „Jak Oni Śpiewają” Polsatu oraz musiała uznać wyższość Ani Muchy w „Tańcu z gwiazdami” TVN.

Teraz faworyzowana Natasza oraz jej grupa wokalna z Warszawy nie doszła nawet do półfinału „Bitwy na głosy”.

W dodatku piosenkarka wyraźnie zaznaczyła mężowi, że nie chce nie tylko jego pomocy, ale nawet obecności na widowni. Duma Józefowicza nie mogła znieść takiej postawy. Choć pan Janusz początkowo obiecał swoją pomoc przy finałowym odcinku show, teraz nagle zmienił zdanie.

Zasłaniając się innymi obowiązkami, choreograf w ostatniej chwili zrezygnował ze współpracy z show TVP 2. Co więcej, nie wiadomo nawet, czy zasiądzie wśród publiczności, bo tym razem nie tylko obrażony jest na stację, ale również na samą Nataszę!

d21fer6

Taka postawa nie tylko szkodzi karierze jego żony, ale może sprawić, że producenci dwa razy się zastanowią, zanim zaproszą Urbańską do kolejnego programu. Ale wygląda na to, że pan Janusz już nie zmieni swojego charakteru.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piróg nigdy już nie zatańczy! Dlaczego?

Zobacz także:

d21fer6
d21fer6
d21fer6