Qaqwqwrqw

John Malkovich w "Młodym papieżu" telewizji HBO!

Jeden z największych żyjących aktorów, gwiazda oscarowych produkcji i kina niezależnego, John Malkovich dołączył do obsady hitu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jude Law w roli kontrowersyjnego papieża
Jude Law w roli kontrowersyjnego papieża (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

To fantastyczna wiadomość dla fanów tego pięknego "miniserialu" w reżyserii Paolo Sorrentino, twórcy "Wielkoego Piękna" czy "Młodości".

"Młody papież" to historia pierwszego amerykańskiego papieża, Lenny'ego, w którego wciela się Jude Law. Młody i przystojny patriarcha kościelny niesie zmiany w Watykanie, ale wcale nie chodzi o nowoczesność i liberalne spojrzenie na świat. Lenny chce powrotu dawnego porządku, pełnego posłuszeństwa wobec głowy kościoła i wykluczenia każdego, kto nie chce ugiąć karku.

W "Młodym papieżu" najbliższą przyjaciółkę Ojca Świętego gra Diane Keaton, w niezapomnianej koszulce "I am virgin, but this is an old t-shirt". Teraz do tej ekscytującej obsady dołączy John Malkovich, wielokrotnie nominowany do Oscara czy Złotych Globów. Produkcja nie zdradza absolutnie niczego w związku z obecnością tego wielkiego nazwiska na planie. Wiemy jedynie, że zdjęcia do drugiego sezonu serialu rozpoczną się w listopadzie we Włoszech.

Qaqwqwrqw

Qaqwqwrqw

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw