Trwa ładowanie...
ycipk-3nzdus

Jessica Chastain nie będzie detektywem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Chastain nie będzie detektywem
ycipk-3nzdus

Jessica Chastain nie zagra w drugim sezonie serialu "Detektyw" ("True Detective").

Aktorka była brana pod uwagę do nowej odsłony serii Nica Pizzolatto. Według plotek miała otrzymać główną rolę żeńską w nadchodzących odcinkach. Doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe i przedstawiciele zarówno Chastain, jak i stacji HBO, zapewnili, że nie było nawet żadnych rozmów w tej sprawie.

Przypomnijmy, że bohaterami pierwszego sezonu cyklu stacji HBO byli Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey). Seria od samego początku pomyślana została jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię.

ycipk-3nzdus

Twórcami pierwszego sezonu serialu "Detektyw" są pomysłodawca i scenarzysta produkcji Nic Pizzolatto oraz reżyser Cary Fukunaga. Na premierową odsłonę cyklu złożyło się osiem odcinków, które zostały wyemitowane od stycznia do marca na antenie stacji HBO. "Detektyw" został uznany za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

Jessica Chastain zagrała ostatnio u boku Matthew McConaugheya w obrazie "Interstellar" Christophera Nolana. Film wejdzie do kin w listopadzie 2014 roku. W listopadzie na ekrany trafi również dramat "A Most Violent Year" J.C. Chandora, w którym aktorce partneruje Oscar Isaac. Następną rolą Amerykanki będzie Marilyn Monroe w obrazie "Blonde" Andrew Dominika.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3nzdus

ycipk-3nzdus
ycipk-3nzdus