Trwa ładowanie...
20-08-2010 17:42

Jesienne nowości w TVP1

Jesienne nowości w TVP1
d2hhym7
d2hhym7

Telewizja Polska w aurze piorunów, błyskawic, deszczu i słońca odsłoniła tajemnice jesiennej ramówki.

Nową propozycją telewizyjnej Jedynki będzie program "Niepokonani" prowadzony przez Krzysztofa Ziemca, a emitowany w środy wieczorem. W każdym z odcinków widzowie poznają historie ludzi, którzy podobnie jak gospodarz "Niepokonanych" doświadczyli tragedii, a mimo to potrafili się podnieść i wrócić do normalnego życia. Pierwszym gościem będzie Monika Kuszyńska, była wokalistka zespołu Varius Manx.

"Siara w kuluarach" oraz "Wściekłe gary" to z kolei propozycja dla widzów lubiących dobrą rozrywkę. Janusz Rewiński pokaże kulisy polskiej polityki: "Będę lansował nową, młodą posłankę, która w ramach parytetów wchodzi do Sejmu. Będę ją szkolił, oprowadzał po restauracji sejmowej, hotelu. Jako że sam byłem posłem, wiem jak to się robi w Sejmie, aby przejść przez portiernię" - mówi żartem Janusz Rewiński. Adam Gessler - to nowa postać w Jedynce, która z pasją wprowadzi widzów w kulinarny świat.

"Opowiemy o znanych miejscach, powiemy dokąd warto pojechać, by dobrze i ze smakiem zjeść, a także przedstawimy ludzi, którzy tworzą polską kuchnię i polską gościnność. Dla mnie ciekawe jest szukanie dobrego jedzenia i tradycji jedzenia. Sami robimy sery, masło, pieczemy chleby i mamy też gospodarstwo ekologiczne z warzywami. Cenimy jakość i smak" - mówi Adam Gessler.

Jedynka jesienią to także nowe seriale. Bogusława Lindę, Natalię Rybicką, Dominikę Figurską, Tomasza Schuchardta widzowie zobaczą w "Ratownikach" Bartka Wrony. Opowieść o codziennych zmaganiach zawodowych i życiowych górskich ratowników znalazła swoje miejsce antenowe w środy wieczorem.

d2hhym7

Natomiast w czwartki nowe zagadki kryminalne będzie rozwiązywał "Ojciec Mateusz", a do obsady dołączy m.in. Tamara Arciuch. Niedzielne wieczory wdzowie spędzą nad rozlewiskiem.

W "Miłości nad rozlewiskiem" poza dobrze znanymi bohaterami pojawią się nowe postaci, kreowane przez Marię Pakulnis, Sylwię Juszczak i Piotra Polaka, prywatnie męża Joanny Drozdy. "Gram Oresta, który jest rzeźbiarzem. Pochodzi ze wschodniej Polski i zostaje zawezwany nad rozlewisko, aby wyrzeźbić dawno skradzioną...

No właśnie jeszcze nie mogę się zdecydować, czy to będzie Maria Panna czy Maria Magdalena? Orest jest bardzo tajemniczym mężczyzną, zauroczonym Paulą. Poznaje ją, gdy ta jest już w ciąży, ale absolutnie nie ma to dla niego znaczenia" - mówi Piotr Polak.

W jesienne wieczory w Jedynce nie zabraknie oczywiście znanych i lubianych programów, seriali oraz cykli. Po wakacyjnej przerwie zmieni się jednak godzina emisji "Plebanii". Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16:25. Wśród nowych postaci zobaczymy młodego wikarego, w tej roli Krystian Wieczorek. Natomiast Dorota Kamińska wcieli się w postać pani burmistrz. Od września zmiany czeka także program "Jaka to melodia?", który emitowany będzie siedem razy w tygodniu. W soboty i niedziele Robert Janowski będzie zapraszał do udziału w zabawie znane gwiazdy polskie i zagraniczne. Na miłośników Teatru Telewizji czekają dwie premiery.

d2hhym7

Widzowie zobaczą m.in. Piotra Fronczewskiego, Krzysztofa Stelmaszczyka, Grzegorza Damięckiego w sztuce "Przerwanie działań wojennych" Juliusza Machulskiego. Druga premiera to "W roli Boga" Tomasza Wiszniewskiego z udziałem Janusza Gajosa, Krzysztofa Stroińskiego, Katarzyny Gniewkowskiej, Dominiki Ostałowskiej i Pawła Królikowskiego. Wszystko to już od września w Jedynce.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d2hhym7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhym7